Sitemizde şuan toplam 682 film bulunmaktadır.Gizli Sayılar izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Gizli Sayılar izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

Rusya gibi bir ülke de ki olan olaylar karşısın da bu ülke kendileri üretmiş oldukları tek bir şey ile birlik de tüm dünya da yarattıkları şey sayesin de çok sayı da farklı söylenti meydana getirmiştir. Gizli Sayılar 2017 o şey ise uydu da ki bilgileri tek başına kayıt altına almayı başarmış hatta çok sayı da da o an da fotoğraf çekmeyi de başaran bir icattır. O icat sayesin de Rusya gibi bir ülke son derece de iyi bir şekil de elde ettiği para ile de ekonomisini geliştirmek için daha da o aletleri çoğaltmak istemektedir. Bu Rus konsolosluğun da ki bu tasarım hakkın da büyük olağan kongre toplantısı olduğu zaman çok sayı da general gelmiş olsa da teğmenlerden bir kişi bile yoktur.

O yüzden de devlet adamları o teğmenleri görevinden almayı planlamak da olsa da o uzay da ki cihazı bu teğmenler yönetmek de olduğu için de o kişiler görevlerinden alınamazlar. Gizli Sayılar izle artık kişilik derecesi olduğu kadar azalmış bir boyutta olsa da azalan boyut ile birlikte de araların da ki bu diyalog artık çok ama çok değişik bir hal içerisin de olacaktır. O teğmenlerin katılmamış olduğu bu kongre de ki alınan karalardan hiç bir şekil de haberi olmamak da olan bu kişiler de artık kendi kafasın da bir karar alıp ülke de bir kargaşa çıkarmak adına çok ama çok değişik işler yapma planları içindedir.

Gizli Sayılar izle

Ama bu durumu yaratmak için de ellerin de bir kanıt ya da farklı belgeler olması gerekmek de olduğu için bu kişiler sahte evrak hazırlamak için bir an önce yola koyulur. Gizli Sayılar full izle filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizler de bizlerin kötü bir filmi iyi diye sizlere sunduğumuzu düşüneceksiniz. Filmin yönetmenliği ise Theodore Melfi gibi bir başarılı isme ait olduğu gibi bu isim çok güzel filmlere imza atmıştır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Theodore Melfi

Oyuncular: Taraji P. Henson , Octavia Spencer , Janelle Monáe , Kevin Costner , Kirsten Dunst

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?