Sitemizde şuan toplam 683 film bulunmaktadır.Hacksaw Ridge izle 2016 Türkçe Dublaj Full HD


FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Hacksaw Ridge izle 2016 Türkçe Dublaj Full HD

Bir ülke de iç savaş çıkmış olmasından sonra her evde bulunan yaşın on ikinin üstünde ki erkeklerin katılmış olduğu bu savaş da aileler korunmak için çok sayı da kişi hayatını kaybetmiş ve bu andan sonra ülke tamamen karışacaktır. Şimdi ise ister iseniz filmini içeriğini biraz daha geniş bir şekil de anlatacak olursak. Hacksaw Ridge full izle bir iç savaş sonucun da artık hendekler kazılmış ve o hendeklerin içerisi de aileleri korumak için canlarını her zaman vermeye hazır olan kişilerdir. Bunların ailesi için savaşıyor olması da vatanın o kadınların ayağının altın da olduğunun bir gerçek olmasıdır.

Bunlar hem aile için hem de vatan için savaştıkları bellidir. Hacksaw Ridge 2016 ama iç savaş da hangi taraf hangi bayrağı ve vatanı istiyor bilmedikleri için iki taraf da sürekli olarak birbirlerine acımasız bir şekil de davranmaktadır. Bu hendekte ki kişiler karşı tarafın kendilerine doğru kalabalık bir şekil de geldiğini görür görmez ellerin de ki silahlar ile birlik de hendeklerden çıkarlar ve ellerin de ki silahlar ile sürekli olarak karşı tarafa hedef almadan ateş ederler. Hedef almalarına zaten gerek yoktur. Çünkü karşı taraf ordu gibi olduğu için mutlaka bir tanesine gelecektir. Artık bu hendekte ki kişiler karşı tarafa yarı yarıya kadar az olmuş olsa da bu kişiler artık kendilerini tanrıya bırakıp yardım isterler.

Tanrı da o kişilere savaş da yani zor durum da kaldıkları zaman da yardım da bulunur. Hacksaw Ridge izle yardım ise o kişiler bu savaş da zorluk çekerek de olsa karşı tarafta da ki kişilerin yok olmasını sağlamıştır. Bu savaş artık bittiği zaman da çok sayı da kişi kendi çabası altın da kalmadan da bu savaşı atlatmış olsa da bazı kişiler ağır yaralı hatta ölen kişiler de olmuş olsa da bu savaşın ana temeli zaten budur. Ana temel olan can almak durumun da karşı taraf başarılı olmuş olsa da savaşı kazanma sırasında kaybeden taraftan olmak onların boynunun borcudur. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Savaş Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Mel Gibson

Oyuncular: Andrew Garfield , Teresa Palmer , Sam Worthington , Luke Bracey , Hugo Weaving

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hacksaw Ridge izle 2016 Türkçe Dublaj Full HD” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. eser eriş - 2 ay önce demiş ki:

  süper film

 2. tamer - 2 ay önce demiş ki:

  güzel

 3. metin - 1 ay önce demiş ki:

  süpere benziyor

 4. mhjjbj - 4 hafta önce demiş ki:

  çok mera ediyorm puanı yüksek

 5. turgay - 3 hafta önce demiş ki:

  film iyi gibi görünüyor:D

 6. ORHAN SANDIKCI - 2 hafta önce demiş ki:

  Mel Gibson’ın yönetmenliğini yaptığı, gerçek olaylardan derlenmiş biyografi ve dram türündeki bu filmde ,İçindeki Vatansever duygularla ülkesinin katıldığı 2. Dünya savaşında yer almak için orduya katılan, dini inancı ve düşüncelerinden taviz vermeyen, pasif bir yapıda yetişmesinden ve dindar olmasından dolayı savaşta insanları öldürerek değil, kendi ülkesinin askerlerini tedavi etmek amaçlı savaş alanında olmak isteyen, Desmond T. Doss isimli sıhhiye erinin,savaş öncesindeki ailevi yaşantısı ,ilk aşkı yakalaması ve sonrasındaki çok çetin geçen Okinawa savaşında yaklaşık 75 askeri yaralı olarak kurtarması, savaşın ortasındaki mücadelesi, savaş sonunda Amerika tarihinin ilk Onur Madalyasına layık görülmesi ve aynı zamanda Amerika’da ilk Vicdani Retçi olarak kayıtlara geçmesi anlatılan, mükemmel görselleri ve efektleri ile savaşın gerçek yüzünü güzel yansıtan, içindeki dramı sonuna kadar hissettiren, bu senenin Oscar’ını hak eden bir başyapıt olduğunu düşünüyorum.

 7. adam - 1 hafta önce demiş ki:

  güzel film

 8. ahmet - 6 gün önce demiş ki:

  çok iyi