Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Halo The Fall of Reach izle 720p Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Halo The Fall of Reach izle 720p Türkçe Dublaj

Halo The Fall of Reach şimdi sizlere iki bin on beş yılın da vizyona girmiş olan efsanevi bir animasyon filmini sunuyoruz. Film de o kadar etkileyici anlar var ki her şey her şekil de elde edilmektedir. Ama sizlere demek istediğim en önemli şeylerden bir tanesi de filmin animasyon türün de olması yetişkin kişilerin izlemeyeceği anlamına gelmez. Her şey her şekil de elde edildiği için yetişkin kişiler de elde edilmektedir. Halo The Fall of Reach türkçe dublaj izle bakalım filmin konusuna kısa bir şekil de göz atalım. Film de Halo adın da ki bir kahraman sürekli olarak düşman askerlerine oyun kurup onları oyunun içine sokup kendi komutası altına almak için çaba sarf etmektedir. Hiç bir şekil de öldürme taraftarı olmadığı için konular da çok farklı bir boyuta girmiştir.

Halo The Fall of Reach full izle

Bu konular artık kendi çapın da kendi arasın da elde ettikler şeylerin düşman askerinin tersine geldiği için bunların şu an da içi rahattır. Ama ne olduğu bilinmeden bir grup askerin kendisine yaptığı baskın sayesin de uyanır ve etraf da sürekli olarak ateş sesleri duyulduğu için o biraz korkmuş olsa da hiç bir şekil de savaşmaktan vazgeçmemiştir. Hayatın da mutlu olmasa da mutlu olduğu günler de her şeyin acısını fazlası ile çıkartmak da olan bir filmi şu an da sizler ile paylaşıyoruz. Filmin iki bin on beş yılın da vizyona girdiğini söyledik ama film gerçek bir derece de izlenmesi gereken filmlerden bir tanesidir. O günden bu güne kadar etkili bir şekil de izlenmeye devam ettiği için de filmi sitemiz de paylaşma gereksinimi duyduk. Filmin içeriğini ise şimdilik bu kadar anlatmanın yeterli olacağını düşünüyorum. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Animasyon, Bilim Kurgu, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Ian Kirby

Oyuncular: Steve Downes , Michelle Lukes , Jen Taylor , Travis Willingham , Todd Haberkorn

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?