Hatıraların Masumiyeti Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 64 Yorum 98 Görüntülenme

Hatıraların Masumiyeti Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

Grant Gee

Oyuncular:

Pandora Colin , Mehmet Ergen
Hatıraların Masumiyeti filminde bir tane adam her şeyin başına gelebileceğini yanında bulunan arkadaşına anlatmaktadır. Arkadaşı ise onun ne demek istediğini açık olarak anlatmasını ister ve o adam anlattığı bir çok bilgi ile arkadaşının şoka girmesine vesile olur. Bu adam artık kendi hayatında o sözler ile bir değişiklik yapar. Bu değişiklik gerçekten de olağan üstü değişimlere neden olur. Bir kişinin değişmesi onun konuşan kişinin bile konuştuğu kelimelere dikkat etmesine vesile olur. Bu hayatta insanların artık neden boş boş dolaştıklarını düşüncesi altın giren bu kişi yolda gördüğü bir kişinin neden çalışamadığını kendi kendine sorar ve daha sonra tekrardan kendi kendine cevap verir. verdiği cevap ise bu adamla konuştuktan sonra ağzından dökülür.

Hatıraların Masumiyeti izle

Hatıraların Masumiyeti filminin devamın da adam ile konuşan bu kişi o adamın annesinin babasının ve kardeşinin ölmesinden sonra kafasının çok değişik yerlere gittiğini anlatan bu masum adam artık onları anlatmaya başlayınca durdurulamaz bir derece gelir ve en sonunda ağlayarak kendini rahatlatır. Bakalım o masum adama sorular soran bu kişi o kişiye nasıl bir yardımda bulunacaktır. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum ve filmi anlatmayı bırakıp biraz dış bilgilerini anlatmaya devam ediyoruz. Filmin yönetmenlik koltuğunda Grant Gee gibi çok ama çok başarılı ve tanınmış bir isim olduğu gözlere çarpmaktadır. Filmin vizyona girmesine çok az bir süre kaldığı için Orhan Pamuk ve sevenleri bir romanın canlandırılmış filminin nasıl olacağını merak ettiğini bilmekteyiz. Filmin senaryosu ise ünlü bir Türk romanı olan Orhan Pamuk adlı romanından seçilen bir filmdir. Yorumsuz geçmeyelim. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olursunuz. Sizler bizlere destek oldukça bizlerde yeni yeni filmler paylaşmaya devam edeceğiz. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.
Tek Part OK.RU,Türkçe,720p Tek Part OPENLOAD,Türkçe,720p


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Hatıraların Masumiyeti izle

Hatıraların Masumiyeti Full izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Hatıraların Masumiyeti Full HD izle" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (64)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka