Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Hayati Tehlike izle 2016 tek parça full hd

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Hayati Tehlike izle 2016 tek parça full hd

Günümüzden yaklaşık elli yıl önce meydana gelmiş olan olayları konu edinmek de olan bir filmi şu an da sizlere sunuyoruz. Hayati Tehlike full izle filmin yönetmenliğin de ki isim olan Serdar Işık gibi bir isim olsa da o isim şu ana kadar filmi çok ama çok iyi bir şekil de hazırlamış ve hazırlamış olmalarının ardından hiç bir şey sonuç olarak kötü bir yere varmamıştır. Şimdi ise filmin içeriğini sizler ile paylaşacak olursak. Film de bin dokuz yüz elli ikili yıllar da Kraliçe Elizabeth adın da ki çok ama çok güzel olan bir kadının taç giyme töreni arifesin de, bir okul müdürü olan John gibi isi çok sever.

Ama araların da daha tanışma faslı yeni olmuş o olan olaylar da onları yakınlaşmak için çok olay meydana gelmiştir. Hayati Tehlike izle john adın da ki bu kişi de görünüş olarak kendi kopyası olan Johnny ile karşılaşır. Karşılaşmış olmaları doğal olsa da araların da ki husumet bir gün kapanmış ve şimdi de çok ama çok iyi bir sırdaş olmuşlardır. Ama bu durum bana çok yapmacık geliyor olsa da sonucun da ne olacağını ben de bilmiyorum. O yüzden içeriğini biraz daha anlatalım. Sarhoş olduğu bir gecenin ardından kendini Johnny adın da ki sırdaşının kendi yerine geçtiğini anlar.

Derdini kimseye anlatamayan John, mecburen Johnny gibi o değişik olan isimden boşalan hayata uyum sağlamaya çalışır. Ancak bir eş ve 2 kişiden oluşan bu yeni hayatı, ölümcül sonuçlara gebedir. Bu olan olaylar artık ileri ki günler de gerçekten de çok ama çok değişik bir boyut içine girecektir. O boyut için de bir şey değişmemiş gibi görünse de kendileri bu durum hakkın da çok ama çok sayı da kişiye zarar verecek olaylar meydana gelmiştir. Bakalım o kişiler ne şekle girecek. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Çünkü film açık ve net bir şekil de anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Hayati Tehlike izle

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Serdar Işık

Oyuncular: Altan Erkekli , Füsun Demirel , Deniz Sipahi , Öznur Serçeler , Burç Kümbetlioğlu

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?