Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Hep Yek Filmi izle

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Hep Yek Filmi izle

2016 Yılında vizyona giren bir film olan Hep yek filmini sizlere full hd izle kalitesinde sunuyoruz. Filmde iki kafadar vardır. Küçüklükten beri aynı ortamda büyüyen yedikleri içtikleri bir yemek borusundan giden iki sımsıkı dosttan bahsediyoruz. Tabi bunların yanında o kadar da cambazdırlar. Başları sürekli belaya girer. Bu sefer ki bela diğerlerinden çok daha farklı olacaktır. Daha fazla derine inmeden gelin filmin karakterlerini inceleyelim. Filmde mafya babaları ön plana alınıyor gibi. Birde Cevat adında birisi vardır. Bu adam ünlü nam yapmış bir mafya babasının oğludur.

Hep Yek izle

Cevat Camilla adında yabancı bir kadına denk gelir. Ondan elektrik alır ve onun hayallerini süsleyen kadın olduğunun farkına varır. Hep Yek full izle birde çözüm olarak kendine bu kızı kaçırma kararı alır. Kaçırma operasyonu başladığı an aslında bütün olaylar başlamış olur. Fitil ateşlendi sıkı tutunun film aşırı komedi içeriyor. Cevatın düşmanı olan bir adam camillayı ondan daha erken davranıp o kaçırır. Cevat yana yana camillayı arar iken düşmanı da camillayı paket yapıp ona yollamaya karar verir. Hep Yek izle vevatın düşmanı en iyi adamlarından biri olan şahine paketi adrese teslim yapmak için ona bu görevi verir. Bir husus vardır ki şahin paketin içinde ne olduğunu bilmez. Neyse tarzında bir davranış ile şahin yola çıkmıştır. İzmirden istanbula götüreceği bu paket için tüm hazırlıkları tamamdır.

Hep Yek izle

Yolda iki kafadar ile karşılaşır. Az önce bahsettiğim kafadarlardan bahsediyoruz. İşte onlar bu arı kovanına çomak sokmak tarzında paketi şahine kaybetmesi için yardımcı olurlar. Şahin bir yandan hayatının paketini ararken bir yandan da bu iki kafadar ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Filmin oyuncuları kaliteleri ile dikkatimi çekti diyebilirim. Ali Yorgancıoğlu filmin yönetmenliğini üstlenmiş gördüğüm kadarı ile. Diğer yandan filmin oyuncularına da baktığım zaman Fırat Tanış , Gürkan Uygun , İnan Ulaş Torun , Gökhan Yıkılkan ve Tuna Orhan gibi kaliteli oyuncuları görmek hep yek filminde mümkün. Adamlar komedi filmleri de kendilerini konuşturmuşlar. Bizlere şimdilik izlemek düşüyor.

Tür: 2016 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu

Oyuncular: Fırat Tanış , Gürkan Uygun , İnan Ulaş Torun , Gökhan Yıkılkan , Tuna Orhan

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?