Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Her Şeyin Teorisi izle Full HD Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Her Şeyin Teorisi izle Full HD Türkçe Dublaj

Her Şeyin Teorisi izle

Modern bilim ve teknoloji tarihini değiştiren İngiliz fizikçi ve teorisyen Stephen Hawking gibi bir ismin hayatını ve karısı Jane Hawking ile olan ilişkisini hiç bir şekil de bozamayacak olan kurallar olsa da o kurallara uymak bazen onlar için neşe kaynağı olacaktır. Her Şeyin Teorisi izle bunların sevgili çağı ise üniversite döneminden itibaren ele alıyor. Stephen Hawking Cambridge Üniversitesi gibi bir üniversite de çok başarılı bir öğrenci iken dehasıyla dikkat çeken bir öğrencisiyken bin dokuz yüz altmış beş ve bin dokuz yüz doksan bir yılları arasın da evli kalacağı Jane Wilde ile tanışır. Bu tanışmış olduğu kadın ise onu her şekil de mutlu edebilmeyi başaran bir kadındır.

O kadın da hiç bir şekilde de kusur olmamaktadır. İkisinin de mutlu birlikteliği, Hawking gibi bir isme henüz yirmi bir yaşındayken teşhisi konulan hastalıkla başka bir boyut kazanır. Her Şeyin Teorisi full izle bu kazanan boyut ise hiç bir şekil de iyi yönde olmamıştır. O yüzden de her şekil de yine mutlu etmeye çalışan o kadın artık çabalarının boşa çıkacağını bildiği için daha da çok çalışmaktadır o adamı mutlu etmeye. Tüm olasılıklara meydan okuyan çift evlenip çocuk sahibi olurlar. Yıllar Hawking gibi bir ismin hastalığını daha da şiddetlendirir ve sonun da ilişkilerinin sınırlarını zorlayan bir noktaya sürükler. Bu ilişki de gelinen nokta ise pek de hayra alamet değildir. Çünkü her iki taraf için de üzücü günler çok yakındır.

Filmi izlediğimiz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlayacaksınız. O yüzden de filmin içeriğini pek anlatmaya gerek yok diye umuyorum. Hem anlattıkça da filmin tadı kaçmaktadır. Filmin yönetmenlik koltuğunda James Marsh gibi bir isim oturmaktadır. Filmin oyunculuk kadrosunda ise Eddie Redmayne , Felicity Jones , Charlie Cox , Emily Watson ve David Thewlis gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosu yer almaktadır. Film kesinlikle izlenmesi gereken filmlrin en başın da yer almayı fazlası ile hak etmektedir. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herekse canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, IMDB En İyi Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: James Marsh

Oyuncular: Eddie Redmayne , Felicity Jones , Charlie Cox , Emily Watson , David Thewlis

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?