Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 18 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu izle

(2011)

Yönetmen:

Justin Lin

Oyuncular:

Vin Diesel , Paul Walker , Dwayne Johnson , Jordana Brewster , Tyrese Gibson
Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu izle

Filmin ilk serileri gerçek derecede milyarlarca kez izlendiği için filmin devamının gelmesi gerektiğini düşünmüş olan filmin yönetmeni Justin Lin her zaman olduğu gibi çok ama çok güzel bir eseri tekrardan ortaya koymuş ve bizlere sizlere sunmamız hakkında bilgilendirmiştir. Hızlı ve Öfkeli 5 tek parça izle az önce de dediğim gibi bir çok kişi filmin ilk dört serisini çok izlemiş olsa da beşinci seri gerçek derece de etkili olacağı için film hakkında çok ama çok önlem alınmıştı. Ama alınan önlemler de yanıtsız kalmadı. Beklenen her zaman olduğu gibi daha çok izlenme sayısına ulaşmıştı. Filmin şimdi ise içeriğini anlatmaya geçecek olursak.

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu filmde eski bir polis olan Brian polislikten emekli olmadan önce her zaman olduğu gibi kurallara aykırı gelen Dom adındaki kişiyi bir gün sakin bir yerde görür ve polis olmasa da o adamı takip içine girişir. Ama bu adamı takip etmesi polislik işlerini yapar iken çok ama çok iyi araç kullandığını fark eder ve Dom ile anlaşma yapmaya geldiğini söyler. Bu kişiler artık çok iyi bir arkadaş olduktan sonra değişik yarışlara kendi aralarında girmiş olsalar da artık o yarışlar onlara çok ceza aldırsa da sıkıntı yaşamayacaklar. Hızlı ve Öfkeli 5 hd izle çünkü bunlar artık kural nedir bilmezler. Bunları da Dom adındaki kuralsız lakaplı kişiden öğrenmiş olurlar. Ama bu ekip karşısına çıkacak olan kişiler ile yarışmayı kabul edecek ve artık sıkı bir çalışmanın ardından çok ama çok kişinin izleyeceği bir yarış artık başlayacaktır.

Filmin şimdi ise oyunculuklarındaki isimlere bakacak olursak. Vin Diesel , Paul Walker , Dwayne Johnson , Jordana Brewster ve Tyrese Gibson gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin bu isimlerden oluşması gerçekten çok ama çok avantajlıdır. Çünkü çoğu filmde olmayan bir özelliğe sahiptir. O özellik ise filmin ilk serilerinde de bu isimlerin çoğunun oynamış olmasıdır. Bu nedenle de bu oyuncular birbirlerine karşı hiç yabancılık çekmezler. Yabancılık çekmedikleri için de çok süper bir filmi ortaya koydular. Filmi bu kadar anlattık umarım beğenirsiniz. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Hızlı ve Öfkeli 5 izle
Tek Part OK.RU,Türkçe,1080p Tek Part PLUS,Türkçe,1080p


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Hızlı ve Öfkeli 5 izle

Hızlı ve Öfkeli 5 Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka