Hızlı ve Öfkeli 8 Full HD izle 2017 Furious 8
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
15 Yorum 607 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 8 Full HD izle 2017 Furious 8

(2017)

Yönetmen:

F. Gary Gray

Oyuncular:

Jason Statham , Vin Diesel , Charlize Theron , Michelle Rodriguez , Eva Mendes
Filmimiz Hızlı Ve Öfkeli 8, aksiyon, gerilim, macera ve suç türünde olan fenomenleşmiş serinin son filmi. İlk filmi 2002 yılında çıkan o günden bu güne hala heyecanla devam eden bir seri bununla büyüyen bir nesil oluştu. Şimdi ise o neslin çocukları var o kadar efsane bir seri. Hızlı ve Öfkeli 8 izle geçtiğimiz dönemde 7. filmin çekimleri tamamlandıktan sonra ünlü aktör filmde de Brain karakterini canlandıran Paul Walker hayatını trajik bir trafik kazasında kaybetmişti. Bu olayın üzerine tüm dünyada bulunan hayranları ve sinema dünyası büyük üzüntü yaşadı. Hızlı ve Öfkeli 8 full izle bu trajik olaydan sonra 7. filmde oynayan bütün oyuncular ve teknik ekip filmi kendisine adadı. Çekilen film beklentileri büyük ölçüde karşılamıştı zaten bu seri çıktığı ilk günden bu güne her zaman bir marka oldu bu seriyi izlememiş bir sinema sever bulamazsınız.

Hızlı ve Öfkeli 8 izleHızlı Ve Öfkeli 8 izle

İlk film 2002 yılında çekildi büyük ihtimalle yapımcılar 15 yıl devam edecek bir serüven içerisinde olacaklarını tahmin edememiştir. Hızlı ve Öfkeli 8 türkçe dublaj izle aslında pek detaylı etkileyici senaryosu yoktu ama herkes bu yapıma hayran kalmıştı o yıllar bilgisayarlarda bulunan yarış oyunlarının yeni çıktığı zamanlardı bu da bu seriyi olumlu yönde etkiledi. Filmde gecenin bir vakti Amerikanın en kalabalık şehrinde sokaklarda çetelerin büyük paralar ortaya koyarak yaptığı yarışlar yapılıyordu çoğu yasa dışıydı onlar hayatını yaşasa da yaptıkları bu tehlikeli iş trafiği ve başkalarının hayatlarını olumsuz etkiliyordu. Dominic ise bu kirli yolla ün yapmış olan, hayatını yarışa adamış bir elemandı, kendisi tam bir modifiye hastasıydı hurda arabaları adeta sanat eserini çeviriyordu. Kendisinin aile dediği bütün pis işleri beraber gördüğü bir ekibi vardı.

Furious 8 izle

Hızlı ve Öfkeli 8 Full HD izleFurious 8, bir gün gizli bir polis olan Brain, Dominic ile yarışarak kendini tanıtmayı ve çeteye sızıp onları tutuklamayı hedeflemekteydi ama işler ters gitmişti Brain bu kuralsız hayata hayran kalmış ve Dominic'in kardeşi Mia'ya aşık olmuştu ama ekip Brain'ın gizli bir polis olduğunu bilmiyordu. İlk filmde böyle herkesi kendine hayran bırakan bir hikaye izlemiştik 2. filmde ise Brain ilk filmde yaptıklarından ötürü polislikten atılmıştı tekrar polislik yaşantısına dönmek için kendisine bir fırsat çıkar hapisten yeni çıkan Roman ile birlikte Verone adında bir çete liderine kara para taşıma görevi verilir içlerine sızarak çeteyi çökertmeyi hedeflerler. 2. filmimiz ilk filmin hemen ardından 2003 yılında piyasaya sürüldü en az ilki kadar başarılı oldu. 3. filmimiz biraz değişikdi 2006 yılında çekildi bu filmde hayatımıza Drift adı verilen bir şey girdi herkesin özendiği arabaları virajda yanlayarak yaptıkları bir şey hepimiz hayran kalmıştık bu filme.

Daha önce çekilmiş yolların aksine dar ve virajlı yollarda çekilmişti. Sean adında bir eleman ailesi ve çevresindeki insanları pek sevmediğinden arabalara ilgi duyuyordu bir yarışta bir kaza geçirdi ve ehliyeti olmadığı için büyük bir ceza yedi kendisi annesiyle kalıyordu babasıyla ayrıydı çünkü annesi artık onunla baş edemediğinden annnesi onu Tokyo'ya babasının yanına yollamıştı burda ön yargılı karşılanmıştı ama kendisi yine burada arabalardan ayrı kalmamış yine yarışlara katılmıştı. Bu esnada bir kıza aşık olmuş o kızın da sevgilisi mafya liderinin yeğeni çıkmıştı hayat nelere kadir işte bu film bana göre serinin en güzel filmiydi. 4. filmi beklerken aradan 3 yıl geçmiş 2009 yılı gelmişti. Los angeles sokaklarında yeni bir suç dalgası başlamıştı bunun üzerine Dominic Torretto ve Brain arasında olan husumet yeniden alevlenmişti içten içe birbirlerini seviyorlardı.

Furious 8 izle

Furious 8 izleAma karşılarına ortak bir düşman çıkmıştı içten içe aralarında bir güven ortamı oluşmuştu hatta buna mecburdular aralarında husumet bulunan bu elemanlar bir yandan düşmanlarını alt ederken bir yandan da dostça birbirlerinden intikam almaya çalışmışlardı. Hızlı ve Öfkeli 8 filminde aradan 2 yıl geçip 2011 yılına geldiğimizde ekibimiz tekrar karşımıza çıktı bu sefer rio şehrinin altını üstüne getiriyorlardı. Doom hapisteydi eski polis Brain bir şekilde onu kaçırıp Rio şehrine götürüyordu ve orada saklanıyorlardı son bir hedefleri vardı çok büyük bir vurgun yaparak hayatlarının geri kalanını rahat yaşayacakları miktarda para. Ama bu sırada peşlerine Hobbs düşmüştü özel ekibiyle ama onlarda bu zorlu işi gerçekleştirmek için bütün eski dostlardan yardım istiyordu nitekim merkez bankasını kimsenin aklı alamadığı bir yolla soyuyarlardı.

Hızlı Ve Öfkeli 8 izle

Furious 8 Full HD izle6. filmde ise ekibimiz eski anılarla yüzleşiyorlardı 4. filmde Doom sevgilisi Letty'nin öldüğünü sanmıştı kendisi gerçekleşen bir olayda onun fotoğrafını görünce onu tekrar bulmak için tehlikeli bir olaya atılmıştı. 7. filmde ise ekibimiz artık emekli olup düzenli bir hayata geçmeyi hedefliyordu. Ama peşlerine 6. filmde Doom tarafından öldürülen Owen Shaw'ın kardeşi Deckar Shaw düşüyordu kendisi eski bir özel kuvvetler askeriydi ve bütün ekibi öldürmeyi hedefliyordu bunun üstüne ekip tekrar toplanıp devletten de yardım alarak onu yakalayıp hapse tıkıyordu. 8. filmde de Shaw hapisten bir yolunu bulup kaçacak ve yine elemanlarımız zor bir duruma düşecek. Filmde genel olarak bunlar işlenecek. Filmin oyuncu kadrosuna biraz deyinmek isterim, baş rollerde Jason Statham , Vin Diesel , Charlize Theron , Michelle Rodriguez ve Eva Mendes bulunuyor. Yönetmenlik koltuğunda F. Gary Gray oturuyor, senaryonun altında ise Chris Morgan ve Gary Scott Thompson'ın imzası var. Filmimiz genel olarak böyle, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.
Hızlı ve Öfkeli 8 Fragman Bölüm 1 Bölüm 2 Bölüm 3 Tek Parça HD Tek Parça


DİKKAT: Hızlı ve Öfkeli 8, Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Hızlı ve Öfkeli 8 izle


Hızlı Ve Öfkeli 8, aksiyon, gerilim, macera ve suç türünde olan fenomenleşmiş serinin son filmi. İlk filmi 2002 yılında çıkan o günden bu güne hala heyecanla devam eden bir seri bununla büyüyen bir nesil oluştu. Şimdi ise o neslin çocukları var o kadar efsane bir seri. Hızlı ve Öfkeli 8 izle geçtiğimiz dönemde 7. filmin çekimleri tamamlandıktan sonra ünlü aktör filmde de Brain karakterini canlandıran Paul Walker hayatını trajik bir trafik kazasında kaybetmişti. Bu olayın üzerine tüm dünyada bulunan hayranları ve sinema dünyası büyük üzüntü yaşadı. Hızlı ve Öfkeli 8 full izle bu trajik olaydan sonra 7. filmde oynayan bütün oyuncular ve teknik ekip filmi kendisine adadı. Çekilen film beklentileri büyük ölçüde karşılamıştı zaten bu seri çıktığı ilk günden bu güne her zaman bir marka oldu bu seriyi izlememiş bir sinema sever bulamazsınız.

Hızlı ve Öfkeli 8 Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Hızlı ve Öfkeli 8 Full HD izle 2017 Furious 8" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (15)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka