Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Hobbit 3: Beş Ordunun Savaşı Full izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Hobbit 3: Beş Ordunun Savaşı Full izle

Özel güçlere sahip olan iki kişi ve cüce grubu Yalnız Dağı Smaug’dan almıştır. Göl kasabası ise Cücelerin sayesinde vahşice yanarak ölmüşler geri kalanlar ise çaresiz kalmıştır. Hobbit 3 hd izle kendilerini kahraman olarak gören iki kişi Efsane olan Kara ok ile bedeninde zırhının tek delik olan yerinden çok ama çok vahşi bir şekilde öldürülmüştür. Efsane olan kişi dedesininde hastalığı olan ejderha hastalığından deliliğe yürümektedir bu nedenle de diğer cücelerde çok endişelidirler. Yalnız Dağ sadece Cüceler için önemli değildir. Büyük stratejik öneme sahip olan Erebor, Sauron için önemlidir ve burayı almakta kararlıdır. Kirletici Azog’un emrinde Ork ordusu dağa ilerlemektedir.

Yolda Bolg’la karşılaşarak Leydi göndererek Warg ordusunu dağa göndermek için hazırlatmasını istemiştir. Bu nedenle de istekler çok fazla artmıştır. Hobbit 3 full izle tekli isme ait tutsak olan tanıdığı kişi büyü ile Leydi ve dostu Radagast’a haber vermiştir. Leydi yetişmiştir onun arkadaşı ise yoldadır, bu büyüleri duyan kişi ”Burası efendimin toprakları” diyerek Gandalf’ı yere vurmuştur. Leydi nin kendi ırkına verilmiş 3 güç yüzüğünden birine sahip olduğu yüzükten aldığı güçle karşı tarafın komutanını yok ederek Leydi de oradan ayrılırken Leydi nin sevmediği kişi insanlar için verdiği 9 yüzüğün sahibi Leydi gibi birisine saldırmıştır. Lord arkadaşı ile birlikte, Leydi için yardıma gelmiş büyük bir düello başlamıştır. Sonunda yenilen kötü taraf atağıyla tekrar hareketlenmişler ki Leydi ise güç yüzüğünden aldığı güçle arkadaşını uzaklaşmıştır.

Hobbit 3: Beş Ordunun Savaşı, çoklu olan kişilerin ise dağın içinde olan Saf Ayışığı Mücevherleri bulunmakta, halkı için önemli olan bu mücevherler için ordusuyla dağa ilerlemektedir. Bakalım filmin ilerleyen sahnelerinde ne gibi değişik olaylar ile karşı karşıya kalacağız. Filmin yönetmenliği Peter Jackson gibi isme aittir. Filmin oyuncuları ise Martin Freeman , Ian McKellen , Benedict Cumberbatch , Luke Evans , Evangeline Lilly gibi isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü anlattıkça zevksiz bir hal almaya başlamaktadır. Filmi izlediğiniz zaman zaten demek istediğimi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Hobbit 3 izle

Tür: 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Martin Freeman , Ian McKellen , Benedict Cumberbatch , Luke Evans , Evangeline Lilly

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?