Hotel Rwanda izle Full HD Türkçe Dublaj 2004
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 30 Görüntülenme

Hotel Rwanda izle Full HD Türkçe Dublaj 2004

(2005)

Yönetmen:

Terry George

Oyuncular:

Jean Reno , Joaquin Phoenix , Don Cheadle , Nick Nolte , Sophie Okonedo

Hotel Rwanda izleBir Hut olan Paul, otelin baş müdürüdür ve Tutsi bir kadınla evlidir. Bu evli olan çift hayatlarından oldukça memnun olsa da memnun olmaları hiç bir şekil de hiç bir şey ifade etmez. Hotel Rwanda izle katliam başladığın da öncelikle kendi ailesini kurtarmaya çalışsa da durumun farkına varınca kendi ailesinin yanı sıra kurtarabildiği tüm Tutsi ve Hut mültecileri kurtarmaya çalışır. Komşularıyla birlikte ailesini otele götürmesinden sonra birçok Tutsi ve Hutu mülteciyi de otele alır.

Hotel Rwanda Full HD izleOtel de çok sayı da değişik kişilerin oluşturduğu topluluk sayesin de ise otel neredeyse bir mülteci kampına dönerken, daha önceleri kurduğu ilişkilerini kullanarak otelde ki insanları korumaya çalışır ve sonuç olarak 1268 mültecinin hayatını kurtarır. Hotel Rwanda türkçe dublaj izle bu mülteciler ise hayatların da bu kadar birlik için de tek başlarına kalan bir parçadır. Film otel de ki mülteciler ile birlikte ve ailesinin Tutsi isyancılarının hakim olduğu tarafta ki bir mülteci kampına kaçması ve buradan Tanzanya'ya doğru hareket etmeleri ile son bulur. Bu Tanzanya da ise çok ama çok konuşulacak değişik işler için de olacak olsa da şu an da ki işi onun tamamen mutlu olmasıdır.

Hotel Rwanda izle

Filmde ki bu çerçeve hikayenin yanı sıra, Ruanda Katliamı gibi bir olaya dair bir çok bilgi sunulmaktadır. Ayrıca olaya uluslar arası tepkinin çok düşük düzeyde kalması, birleşmiş devletlerin ve Batılı güçlerin katliam karşısın ki tavırları büyük oran da eleştirilir. Ama eleştiri için de kalmaları şu ana kadar kararlarının hiç bir şekil de değiştirmesine yol açar. Filmi bu kadar anlatmak yeterlidir. Çünkü filmi izlediğiniz zaman fazlası ile anlayacaksınız. Film açık ve net bir şekil de anlatılmıştır. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Hotel Rwanda izle Full HD Türkçe Dublaj 2004" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka