Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Hür Kan Türkçe Dublaj HD izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Hür Kan Türkçe Dublaj HD izle

Ne olacağını hiç bir şekil de tahmin etmese de Leone adında ki kişi ceza evin de yatan iyi huylu bir mahkumdur. Hür Kan izle ama suçlu bir şekil de girmiş olduğu ceza evin de cezasını çekmeyi de hak ettiğini düşünür. Cezasının bitimine altı ay kala başka bir ceza evine nakledilir. Ama gitmek istememektedir. Bu nedenle de hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman eski ceza evinde ki gibi bir rahatı hiç bir şekil de bulamayacak olsa da gitmek zorundadır. Çünkü o adamı götüren kişiler de emir kuludur. Ama onlar da da kendisi de suç olmadığını bildiği için onlara hiç bir şekil de hiç bir soru dahi sormaz.

Hür Kan izle

Ceza evinin müdürü mahkumlara acımasızca davranmak da olsa da bu yeni gelen ve cezasının bitmesine kısa kalmış olan adamı suça sokmak istemektedir. Hür Kan full izle kötü niyetli bir adamdır. Ve kötü niyetli olduğunu da her şekil de her yer de belli etmek de olsa da hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir kimse onlara meydan okuyamaz. Leone’den hoşlanmayan müdür, ona oldukça kötü davranır. Bu nedenle de Leone adında ki adam için işler kötü bir şekle girecek olsa da o adam her zaman kendi sabrını taşıran kişinin bir şekil de bela bulduğunu bilir. O yüzden de hiç bir zaman hiç bir yer de hiç bir koşul da kendisi yine suça girmek istememektedir.

Hür Kan Full HD izle

Hür Kan 1989 bu nedenle de kendisine yapılmış olan baskılara karşı sessiz kalmayı da bilir. Leone’nin tek amacı ise her hangi bir suça karışmadan cezasını bitirebilmektir. Ancak müdürün yaptıkları onun tahammül sınırlarını fazlasıyla aşar. Artık müdür çok değişik işler için de o adamı suçlamaya başlayacak ve o adam artık kendini tutamayacaktır. Filmin yönetmenlik koltuğunda John Flynn gibi bir isim yer almaktadır. Filmin oyunculuk kadrosun da Sylvester Stallone , Donald Sutherland , Tom Sizemore , William Allen Young ve Sonny Landham gibi bir çok ünlü isim yer almaktadır. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Hür Kan izle

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 1989

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: John Flynn

Oyuncular: Sylvester Stallone , Donald Sutherland , Tom Sizemore , William Allen Young , Sonny Landham

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?