Jason Bourne 5 Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 498 Yorum 1,187 Görüntülenme

Jason Bourne 5 Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

Paul Greengrass

Oyuncular:

Matt Damon , Tommy Lee Jones , Vincent Cassel , Julia Stiles , Alicia Vikander
Filmimiz Jason Bourne, Aksiyon filmleri , casusluk, gerilim, macera, suç ve dövüş türünde diyebiliriz. Yani buda demek oluyor ki film dört dörtlük ve size garanti verebilirim ki film 2016'nın en iyi 5 filminin arasına girecek, bunu neden mi bu kadar rahat söylüyorum. Jason Bourne 5 filmi çünkü ben fragmanından bu kadar etkilendiğim bir film görmedim. Dövüş sahneleri mi desem aksiyon sahneleri mi desem o kadar ilgi mi çekti ki ben daha önce bu kadar güzel film görmedim diyebilirim. Film bourne boxet serisinin 5. filmi yanılmıyorsam peki ne bu bourne Bourne amerikan ordusu tarafından daha çocukluk yıllarında alınıp akla hayale gelmeyecek şekilde eğitilip adeta ölüm makineleri haline getirilen ajanları temsil ediyor.

Jason Bourne 5 izle

Az önce dediğim gibi Jason Bourne bu serinin 5. filmi olacak önceki yıllarda sırasıyla The Bourne Identity - Geçmişi Olmayan Adam, The Bourne Supremacy - Medusa Darbesi, The Bourne Ultimatum - Son Ültimatom, The Bourne Legacy - Bourne'un Mirası çekildi. ilk film olan The Bourne Identity - Geçmişi Olmayan Adam 2002 yılında çekildi baş rolleri Franka Potente, Matt Damon ve Chris Cooper paylaşıyordu. Jason Bourne 5 full izle ve filmde elemanımız ölmek üzereyken italyan bir balıkçı teknesiyle kurtarılmıştı, elemanımız kurtarıldığında çok ağır bir hafıza kaybı yaşıyordu. Ama yetenekleri hala sağlamdı çünkü daha önce söyledeğim gibi bu ajanlar çocukluk yıllarından beri bir ölüm makinesi olmak için eğitiliyordu. Elemanımız daha sonra peşine düşen paralı katilleri teker teker avlayarak işini görmüştü. Peki The Bourne Supremacy - Medusa Darbesi'nde ise yani 2004'de çekilen serinin ikinci filminde ne olmuştu? Çin başbakan yardımcısı şüpheli bir şekilde öldürülmüştü.

Jason Bourne 2016 izle


Çin istihbaratı ölümün bir suikast olduğunu anlayınca diğer devlet ajanları tarafından üstlenilmesini istedi. Ortaya çıkan jason bourne adlı bir ajan olayı üstlendiğini açıkladı ama sükastı yapan adam aslında o değildi sırf ismini kullandığı adamın diğer devlet ajanları tarafından öldürülmesini istediğinden bu yola başvurmuştu. Bu artık sadece suç işleyenlere karşı değil devlet ajanları tarafından yapılan bir savaşa dönüşmüştü. 3. filmde sıra yani The Bourne Ultimatum'da Seri adeta tekrar başlamıştı bu filmde elemanımız jason hayatın anlamını sorgulamaya başlamış üstünde yapılan bu kirl ajan deneylerinin nasıl gerçekleştiğini vede hayatta bulunan yakınlarını aramaya başlamıştı. Hafızası silindiğinden anıları parça parça aklına geliyordu. fil robert Ludlum'un aynı isimli kitabından uyarlamaydı. Peki 2012 yılında çekilen 4. filmimiz The Bourne Legacy - Bourne'un Mirası'nda ne olmuştu.

Jason Bourne 5 izle

Seriye yeni bir ajan giriyordu aaron cross, çok iyi bir ajan olan aaron'nun ölüm kalım savaşını seyrediyorduk bu filmde ilk 3 filmde yapılan bütün olaylar adeta bu filmin yansımasıydı. Filmin başrollerinde ise Jeremy Renner, Rachel Weisz ve Edward Norton bulunuyordu. Jason Bourne 5 izle daha önce çekilen filmler böyleydi. Asıl filmimiz Jason Bourne'nin oyuncu kadrosuna biraz deyinmek isterim başrollerde Matt Damon , Tommy Lee Jones , Vincent Cassel , Julia Stiles ve Alicia Vikander bulunuyor söyleyebilirim ki rollerinin hakkını çok iyi vermişler. Filmimizin yönetmenlik koltuğunda ise Paul Greengrass oturuyor. Senaryonun altında ise Matt Damon , Paul Greengrass ve Robert Ludlum gibi 3 usta yazarın imzası var. Filmimiz genel olarak böyle 2016 yılının en efsane filmlerinden biri olacağını düşünüyorum. Söylemek istediklerim bu kadar Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Jason Bourne 5 izle


Filmimiz Jason Bourne, Aksiyon filmleri , casusluk, gerilim, macera, suç ve dövüş türünde diyebiliriz. Yani buda demek oluyor ki film dört dörtlük ve size garanti verebilirim ki film 2016’nın en iyi 5 filminin arasına girecek, bunu neden mi bu kadar rahat söylüyorum. Jason Bourne 5 filmi çünkü ben fragmanından bu kadar etkilendiğim bir film görmedim. Dövüş sahneleri mi desem aksiyon sahneleri mi desem o kadar ilgi mi çekti ki ben daha önce bu kadar güzel film görmedim diyebilirim. Film bourne boxet serisinin 5. filmi yanılmıyorsam peki ne bu bourne Bourne amerikan ordusu tarafından daha çocukluk yıllarında alınıp akla hayale gelmeyecek şekilde eğitilip adeta ölüm makineleri haline getirilen ajanları temsil ediyor.

Jason Bourne 5 Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Jason Bourne 5 Full HD izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (498)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka