Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Kabr-i Cin Mühür 720p Full izle

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Kabr-i Cin Mühür 720p Full izle

Her ailede olan sorunlardan biride filmdeki ailemizden birinde vardır. Bu ailede iki çocuk bir anne be ir baba yer almaktadır .Aile sakinleri ne olursa olur ve bir haciz ile karşı karşıya kalırlar. Aslında burada ne olduğunu bilen tek birisi vardır. O da evin reisi olan babadır. Kabr-i Cin Mühür hd izle ama o adam aslında bu kadar işlerin büyük olacağını bilmezdi. Adam önceden oynamış olduğu kumarı kayıp etmesi sonucunda borçlarının ödenmemesinin ardından o kumarı kazanan kişi böyle bir işe baş vurur ve o kumarı kazanan kişi belgeler ile eve gelmesiyle birlikte evde kargaşalar çıkmaya başlamıştır. Daha sonra o adamların evi kalsa da içinde eşya kalmaz ve eşyasız ev olmayacağını düşünen evdeki anne evi terk eder ve o eşi olan adama bir adama kendisini aramamasını söyler.

Kabr-i Cin Mühür izle

Kabr-i Cin Mühür 2016 o kadının gittiği yer ise herkesin yaptığı gibi baba ocağı olur. Daha sonra o evden haciz ile aldığı eşyaları satmak isteyen o adama kamyon çarpar ve bu kamyonu aslında bir kaç tane cin yaptırmıştır. Bu cinler artık o iki aileye de bulaşmış ve o aileler için çok büyük sıkıntı ya neden olacak olan bu cinler artık kötülük olmaması için ellerinden geleni yapacak olan aileler artık o kamyon çarpan adama ziyarete giden ve kumarı kayıp etmiş olan adama ise bir kalp krizi tutar ve tam hastane önünde yığılıp kalan bu adam artık hayatlarını çok sıkıntı içinde yaşayacaktır.

Kabr-i Cin Mühür izle

Neyse lafı fazla uzatmaya gerek yok. Zaten ilmi izlediğinizde demek istediğini kat ve kat fazlasıyla anlayacaksınız. Kabr-i Cin Mühür filminin yönetmenlik koltuğunda Volkan Adıyaman gibi çok başarılı bir korku yönetmenliği yapan birisi oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Sevil Uyar , Volkan Başaran , Halit Karaata ve Turgay Başyayla gibi bir çok ünlü aktörden oluşmaktadır. Filmin vizyona girişi ile birlikte heyecan artacaktır diye umuyorum. Çünkü izlenmesi gereken on film arasına girebilecek bir kapasitede olan bir filmdir. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herekse canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Volkan Adıyaman

Oyuncular: Sevil Uyar , Volkan Başaran , Halit Karaata , Turgay Başyayla

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kabr-i Cin Mühür 720p Full izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. melek - 11 ay önce demiş ki:

  super

 2. sdfghjk - 4 ay önce demiş ki:

  iyi

 3. sdfghjk - 4 ay önce demiş ki:

  iyi sğper

 4. şevko - 3 ay önce demiş ki:

  oo good

 5. şevko - 3 ay önce demiş ki:

  güzel didare eder