Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Kaçış Yok Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Kaçış Yok Türkçe Dublaj izle

Amerikalı Dwyer ailesinin kendilerine gelen bir iş teklifini kabul etmesi sonucu tüm ülke ayaklanma ile baş başa gelir. Ayaklanma sebebi ise Amerikalı Dwyer ailesindeki baba bir mühendis olduğu için çok saçma olan bir teklifi kabul ettiğini düşünen Amerikan halkı birlik olup Dwyer ailesinin peşine düşer. Kaçış Yok full izle daha sonra ise bu aile bu durumu fark eder ve teklifin geldiği yere misafir olarak gider. Misafir olarak g ittikleri yerde kaldıkları oda ve yedikleri yemekler on numara beş yıldız olmasından dolayı o halkın kendisine hiç bir şey yapamayacağını düşünürler. Ama bu halk çok sayıda kişi ile birlikte gördükleri kişileri öldürmeye başladığı zaman işler çok ama çok karışır.

No Escape izle

Bu nedenle de ülke de bir iç savaş çıkmış olduğu için turistler artık ülkelerine geri gönderilir. Ama gitmek istemeyenler de zorlanmadığı için onlarda bu kötü halkın arasında kalanlardan bir kaç tanesi olabilirler. Ama bu halk en sonunda bu Dwyer ailesinin kaldığı oteli bulur ve o otele çok sayıda kişi canı pahasına saldırıya geçer. Ama bu aile de pek kolay bir hamleye benzemediği için otelde çok ama çok değişik sahneler gerçekleşir. Bu aile o kişilerden şu ana kadar çok kolay bir şekilde kaçmış olsa da o kişilerden tamamen kurtuldukları düşünen bu kişiler bir binanın çatısına çıkarlar.

Kaçış Yok izle

No Escape , karşılarına gelen helikopteri gördüklerinde o helikopterin kendilerine yardım edeceğini düşündükleri sırada bu aile içinde bir kişinin elinde silah olduğunu görür ve hemen bir yere saklanır. Silahı göremeyen kişiler ise ateş açıldıktan sonra kaçmanın çok anlamsız olduğunu görür ve artık o mermilerin hedefleri olmaktan başka hiç bir şey kaldıracak durumda değildirler. Bu nedenle de artık bu kişilerin çoğu ölmüştür. Bakalım bu çatıdan sonra kurtulmak için ne gibi değişik yerlerde sahne alacaklar. Filmin yönetmenliği John Erick Dowdle gibi bir isimde olduğu gibi filmin oyunculukları ise Owen Wilson , Pierce Brosnan , Lake Bell , Claire Geare ve Spencer Garrett gibi isimlerden oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: John Erick Dowdle

Oyuncular: Owen Wilson , Pierce Brosnan , Lake Bell , Claire Geare , Spencer Garrett

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?