Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Kanguru Jack Türkçe Dublaj izle HD 2003

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Kanguru Jack Türkçe Dublaj izle HD 2003

David McNally gibi bir ismin yönetmeliğin de ki film de gerçekten gördüklerinize inanamayacaksınız. Çünkü film o kadar başarılı bir şekil de hazırlanıp bizlere sunulmuştur. Kanguru Jack 2004 şimdi ise filmin içeriğini kısa bir şekil de olsa da sizlere sunacak olursak. Film de biri berber, biri az buçuk müzisyen Brooklyn gibi bir kişinin sıkı dostların yolu, ufak bir para işi için Kanguruların memleketi Avustralya gibi bir yere düşüyor. Gitmek istedikleri bu yere doğru yola koyulurlar. Yol koyulmuş olmaları hiç bir şey ifade etmese de hayatın da gerçekten de çok ama çok değişik şartlar altın da eğitim almıştır.

Kanguru Jack izle

Aldığı etiğim ise onu çok ama çok farklı bir boyuta sokmuştur. Girdikleri boyut ise onların hayatın da ki bir çok olayın değişmesine neden olacaktır. Bir çetenin arzusu üzerine Avustralya gibi bir yere giden ekip, kendilerine ait olmayan yüz bin doları bir kanguruya kaptırınca, maceralar başlar. Kanguru Jack izle kanguru gerçekten amansız bir mücadele için de olduğu için de mücadele de çok çekişmeli anlar da meydana gelmektedir. Artık tüm amaçları paranın için de olduğu kırmızı ceketi bulmaktır. Kırmızı ceketi artık çok sayı da farklı kişilik özelliklerine sahip olan kişi aramaya başlamıştır. Onlara bu maceraların da vahşi yaşam uzmanı Jessie yardımcı olacaktır. Ama bu başarılı bir arayış için de olsa da araların da kimse bu durum hakkın da hiç bir şekil de bilgi vermemektedir.

Kanguru Jack Full HD izle

Bilgi vermediği için de çok ama çok kusursuz bir şekil de av için de olsalar da bu durum için çok büyük bir şekil de maddi durum da zorluk çekecekler. Çünkü izinsiz bir şekil de ava çıkmanın bedeli çok büyük bir para cezası olsa da bulmak istedikleri yüz bin dolar o durumu fazlası ile karşılıyor. Filmini içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Ama izlediğiniz zaman her şeyin farklı bir boyut da olduğunu anlayacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Kanguru Jack izle

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Animasyon, Komedi, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2003

IMDB Puanı: 4.4

Yönetmen: David McNally

Oyuncular: Christopher Walken , Anthony Anderson , Estella Warren , Marton Csokas , Jerry O'Connell

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?