Kaptan Amerika 3 izle İç Savaş
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 74 Yorum 85 Görüntülenme

Kaptan Amerika 3 izle İç Savaş

(2016)

Yönetmen:

Anthony Russo, Joe Russo

Oyuncular:

Robert Downey Jr. , Scarlett Johansson , Chris Evans , Gwyneth Paltrow , Jeremy Renner
Filmimiz Kaptan Amerika İç Savaş. Kaptan Amerika 3 izle herşey Stan Lee'nin batmakta olan Marvel şirketini yeniden hayata döndürmeye çalışmasıyla başladı.Batma tehlikesiyle karşı karşıya olan şirketi süper kahraman fikriyle zirveye çıkardı o kadar tuttu ki bu fikir şirketi sadece batmaktan kurtarmayıp dünya çapında üne kavuşturdu. Kaptan Amerika 3 İç Savaş full izle onlarca süper kahraman yazdı Stan Lee hepsi dünyanın çıkarı için savaştı ama her kahramanın kendi doğruları oldu bazı kahramanların doğruları düzene karşı gelmekteydi bu filmdeki olaylarda böyle başladı işte. Filmimizin konusuna geçmeden önce filmde bulunan bazı süper kahramanları belirtmek isterim Black Widow, Scarlet Witch, Captain America, Iron Man, Spider-Man, Winter Soldier, Agent 13, Ant-Man, Vision ve daha fazlası baş rollerde olan oyuncular ise Scarlett Johansson, Chris Evans, Robert Downey Jr.var bu isimleri avengers, iron man, ve kaptan amerikanın daha önceki filmlerinden tanıyoruz sözü fazla uzatmadan filmimizin konusuna geçelim.

Kaptan Amerika 3 izle

Kaptan Amerika 3 full izle Önce kaptan amerikanın ilk filmine gidelim bu filmde steve rogers adındaki sıska bir amerikalının nasıl ilk süper kahramana dönüştüğünü görmüştük. Steve'in Bucky adında çok yakın bir arkadaşı vardı. Steve arkadaşını hidra'ya karşı bir operasyonda kaybettiğini sanıyordu ama 2 filmde karşısına çıkan güçlü düşmanın (kış askeri) nin arkadaşı bucky olduğunu öğrenmişti 2. filmde SHIELD'ın içinde pararel bir yapı olduğu anlaşıldı bu pararel yapı kaptan amerikayı be yönetici fury'i öldürüp idareyi ele geçirmek ve başa geçmek istiyordu. Kaptan Amerika 3 bu sayede SHIELD'ın askeri gücünü ele geçirip dünyaya hakim olmaya çalışmıştı ama sonunda Winter soldier saf değiştirip kaptan amerikaya yardım etti ve hidradan kalan pararel yapı tamamen çöktü. Bu filmde yani Kaptan Amerika İç Savaş'ta işe SHIELD bucky'nin tutuklanıp yargılanmasını istedi ama kaptan amerika buna izin vermeyerek karşı geldi SHIELD'ın otoritesi altındaki kahramanlara kaptan Amerikayı da yakalamaları söylendi.

Kaptan Amerika 3 izle

Ama bazı kahramanlar onu haklı buldu ve onu savundu. Captain America: Civil War filminde böylece Kaptan America ve iron man'in reisliğini yaptığı 2 takım oluştu ve iç savaş başladı. Film 2016 yılının en iddialı filmleri arasında yer alıyor. Daha önce ayrı ayrı filmlerde izlediğimiz süper kahramanları bu film sayesinde aynı filmde izleme şansımız olacak ama bir takım kaybedecek ve bu o takımdaki sevdiği kahramanı destekleyenler için hayal kırıklığı olacak. Filmdeki aktörlerin ve senaryonun kalitesi ortada görsel efektler oldukça güzel filmin çok gişe yapacağını düşünüyorum. Filmin diğer serilerini bilen arkadaşlar elbet vardır onların görüşlerini bizlere iletmesini buradan isteyelim unutmayalım bilgi paylaştıkça çoğalır. Biz burada bu işi hobi olarak yapıyoruz insanlara faydalı olacak şeyleri paylaşıyoruz. Sizde bizlerden bir yorumunuzu esirgemeyin sözü fazla uzatmadan hdfilmkablosu.com ekibi olarka iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Kaptan Amerika 3 izle

Kaptan Amerika 3 izle filmi hakkında soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden atabilirsiniz.

Kaptan Amerika 3 Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Uyumsuz Serisi: Yandaş Full HD izle başlıklı makalemizde The Divergent Series: Allegiant filmi izle, The Divergent Series: Allegiant full izle ve The Divergent Series: Allegiant izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kaptan Amerika 3 izle İç Savaş" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (74)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka