Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Karanlık Taraf izle Full HD Korku Filmi 720p

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Karanlık Taraf izle Full HD Korku Filmi 720p

Dünyaca ünlü olan bir müzik grubunun oluşturduğu bir konser de binlerce kişi izlemek adına orada bulunmaktadır. O kişiler o kadar narin eller ile bu grup da ki müzikler ile ellerin de olan parçaları konu alırlar. Karanlık Taraf full izle ama hiç bir şekil de bir kişinin hatası telafi edilemeyeceği için hepsi de işini titizlik ile yapmaktadır. Bu kişiler artık müzik konseri bittikten sonra binlerce kişinin oluşturduğu izleyici kitlesi le birlik de alkışa boğulurlar. Ama o kişiler artık konser bittiği an da hızlı bir şekil de olmasa da hafif bir yoğunluk ile çıkış kapılarına doğru yönelirler. Tam bu sıra da büyük bir patlama meydana gelir. Patlamanın nereden ve ne şekil de olduğu hiç bir şekil de belli değildir.

Karanlık Taraf izle

O topluluk bu patlama sesi ile korku ile iç içe oldukları için hemen yere yatarlar. Ama bu patlama hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir ekil de hasar boyutu el de etmemiştir. Karanlık Taraf türkçe dublaj izle ama bu izleyiciler halen korku için de hızlı bir şekil de dışarı çıkmış olsa da karanlık taraf olan bu gösteri alanının arkasın da ki bu patlama bir kez daha meydana gelir. Ama halen ne olduğu bilinmez. O müzik gurubu ise korkusuz bir şekil de içeri girer ve ora da ne olduğunu merak eder. Ama merak etmiş olmaları onların zararınadır. Çünkü ora da bir etki ile iç içe kalacaklar. Ama o etki onların hayatının sonuna giden bir yolun başlangıcın da olduğunu fark ettirir. Bakalım filmin ilerlemek de olan sahnelerin de ne gibi değişik sahneler izleri bekliyor. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen herkese teşekkürlerini iletir ve herekse canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, IMDB En İyi Filmler, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2011

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Andres Baiz

Oyuncular: Clara Lago , Martina García , Quim Gutiérrez , Alexandra Stewart , José Luis García

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?