Sitemizde şuan toplam 683 film bulunmaktadır.The Karate Kid Full izle Türkçe Dublaj 2007


FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
The Karate Kid Full izle Türkçe Dublaj 2007

12 yaşındaki Parker, babasını küçük yaşta kaybetmiştir. Annesi ve Parker, annesinin işleri nedeniyle yaşadığı Detroit gibi büyük bir yer olan Çin’in başkenti Pekin gibi daha da büyük bir yere taşınmak zorunda kalıyor. The Karate Kid full izle kültür farklılığının ve dil bilmenin zorluluğunu yaşayan Parker, ortama uyum sağlamaya çalışmak da olsa da verdiği dövüş dersleri sayesin de kısa süre de çok sayı da arkadaş elde eder. Parkta gördüğü Mei Ying isimli kıza aşık oluyor. Yingadın da ki kişinin aile dostu olan yaşıtı ile bir çok kişi vardır. Bu kişilerin birbirleri ile hayal edemeyeceğiniz bir şekil de kısa süre içerisin de yakınlaşmasını kıskanıyor. Parker de parkta dövüş hareketleriyle sert şekilde dövüyor.

The Karate Kid izle

Ama bu kişi de yeni taşındıkları evin tamirat işlerini yapması için tamirci Han adın da ki becerikli olan bir kişiyi buluyor ve çağırıyor. The Karate Kid 2010 han ise hiç bir şekil de sıkıntı yapmasa da tamirat için eve geldiğin de bu çocuğun televizyondan karate öğrenmeye çalıştığını görüyor. Bu çocuğa karate yapmak isteyip istemediğini soran o Han adın da ki adam çocuktan olumlu bir cevap aldığın da o adam kendisine özel ders verebileceğini söyler. Bu adam ile birlik de aynı okula devam ediyorlar. Bu ikili ise kafayı takıyor ve onunla uğraşmaya başlıyor. Bu arada Parker ve çok sevmek de olduğu okul arkadaşı ile arasın da ki aşk gittikçe büyüyor.

The Karate Kid Full HD izle

Parker ise kızdan daha da çok dövüşe önem verdiği için kız ile hiç bir şekil de buluşamaz. Bu kızın da bu konu da merakı artmaya başlıyor. Bir gün annesi ile gezerken dövüş okulun da okulunun seslerini duyan Parker okula doğru koşuyor. Annesi ile birlikte devasa okulu ve yüzlerce öğrenciyi hayretler içinde izliyorlar. Parker daha içerilere girerek içer de çalışanlara bakıyor. Gerçekten etkileniyor, lakin içer de ki öğrencilerden birinin Chang olduğunu fark ediyor. Chang ise onun okuldan en sevdiği arkadaşıdır. İşte o andan sonra da bu okula yazılmayı tercih ediyor. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

The Karate Kid izle

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Dram, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2010

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Harald Zwart

Oyuncular: Jackie Chan , Jaden Smith , Wenwen Han , Taraji P. Henson , Yu Rongguang

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?