Kartal Eddie 2016 Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 32 Yorum 67 Görüntülenme

Kartal Eddie 2016 Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

Dexter Fletcher

Oyuncular:

Hugh Jackman , Christopher Walken , Taron Egerton , Jessica Williams , Tim McInnerny
Kartal Eddie filminde bir kaç çocuk iki üç sene sonra olacak kış olimpiyatlarında yer alabilmek için çok sıkı çalışmalar yapmaktadır. Yapmış oldukları çalışmalar ise daha önce gördüğünüz gibi para basarak evden uzakta eğitim almak değildir. O çocuklar sağlam ve uzun bir sopa bulurlar ve o sopa ile yüksek atlama yapmaya çalışırlar. Düştükleri yer de ise bir tane yatak bulunmaktadır. O yatağın düştüğü yerde neden bulunduğunu da az çok tahmin etseniz de ben yine de sizlere söyleyeyim. O yatağın yerde bulunma sebebi çocukların yere düştüğünde canının yanmamasını sağlamaktır.

Kartal Eddie izle

Kar iyice yağmış olmasının sebebi ile karşılarına çıkan bir dağdan aşağıya dengeli ve hızlı bir şekilde emniyetli bir şekilde kayak yapan bu çocuklar üç sene sonra yaşlarının on dokuz olacağını bildikleri için yarışmaya çok ama çok iyi bir antrenman ile hazırlanmaktadırlar. Kartal Eddie filmi izle bu çocuklar yoksul olsa da bu yarışı kazanacaklarını düşünürler ve o para ile anne babalarına iyi bir hayat geçirme işlerinde sağlayacakları olumlu örnekler yer almaktadır. Yapmış oldukları antrenman onların geleceği hakkında çok iyi bir hazırlık olmuş olur. Yıllar geçer ve o yarışmanın olacağı gün gelir. O yarışmaya kayıt olan bu çocuklardan bir tanesi arkadaşların dan gelen ıstıklar ile yarışmaya başlar ve o arkadaşlarının yüzünü ağlatmaya cak bir performans sergileyen bu çocuk ilk ikiye girer ve girmiş olduğu ilk ikide onla birinci sıradaki kişi artık teke tek bir mücadele sergileyecekler.

Kartal Eddie izle

Kartal Eddie izle bakalım bu yarışı kazanan ne kadar para ile ailesine yardımda bulunacaktır. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olursunuz. Sizler bizlere destek oldukça bizlerde daha daha iyi filmler atmaya devam edeceğiz. Şimdi ise filmin yönetmenlik koltuğunda Dexter Fletcher gibi bir Amerikan ismin oturduğunu görüyoruz. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Hugh Jackman , Christopher Walken , Taron Egerton , Jessica Williams ve Tim McInnerny Gibi bir çok ünlü isim oluşturmaktadır. Yorum atmadan geçmeyelim. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden teşekkürlerini iletir ve herkese iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Kartal Eddie izle

Kartal Eddie Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kartal Eddie 2016 Full HD izle" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (32)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka