Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Kasap Havası izle 2016 Full HD Yerli Film

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Kasap Havası izle 2016 Full HD Yerli Film

Bir adam ev de eşi ile bir boş sebepten dolayı çıkan kavga sonucun da çok ama çok büyük bir şekil de sıkılganlık içerisin de olur. Kasap Havası 2016 o erkek aslın da her ne kadar alttan aldıkça her şey olduğunca güzel gider. Ama o adam da her zaman alttan alamamış olduğu için sıkıntılar da doğal olarak büyür. Artık o adam evden sahil kenarına doğru yola çıkar. Ama ev de ki hiç bir kişiye hiç bir şeyden bahsetmez. Bu adam eve gece gelmemiş olduğun da o adamın kızı ve eşi biraz korkmuş olsa da hiç bir şekil de onu aramazlar.

Kasap Havası izle

Çünkü o adamın tersi çok pis olduğu için o tersine düşmek istemezler. Ama o adam gece arkadaşları ile birlik de sahil kenarın da içip arkadaşlarını ondan gitmesini söylemiştir. Kasap Havası izle artık o adama sen istersen bize gel diyen arkadaşları hiç bir şekil de onun o sahil kenarın da sabaha kadar sahil de kalacağı hakkın da bilgi etmemiş olsa da o adam sabahın soğukluğun da biraz üşümek ile uyanır. Daha sonra da hiç bir şey olmamış gibi oradan kalkıp gider ama çok fena bir şekil de soğuk havanın farkına varır. Ama aslın da o adam hiç bir şekil de bu durumlara düşecek bir şey yapmamıştır.

O yüzden de artık eve gider ve ısındıktan ve karnını kendisinin yapmış olduğu yemekler ile doyurur. Daha sonra da tekrar evden çıkar iken hiç bir kişi ile arasın da diyalog geçmediği için daha da kızgın hale gelir ama bu durumdan sonra işler artık çığırından yavaş yavaş çıkmaya başlayacak ama o adam bunları artık tek tek yok etme isteğine bürünecektir. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Çiğdem Sezgin

Oyuncular: Şenay Gürler , Levent Ülgen , İnanç Konukçu , Hakan Karahan , Nurcan Eren

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?