Kaybedenler Kulübü Yerli Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 58 Görüntülenme

Kaybedenler Kulübü Yerli Filmi izle

(2015)

Yönetmen:

Tolga Örnek

Oyuncular:

Nejat İşler , Yiğit Özşener , Rıza Kocaoğlu , Ahu Türkpençe , Serra Yılmaz
Kaybedenler Kulübü, dram, komedi ve romantizm türünde olan 2011 yılı yapımı bir Türk filmi. Türk sinemasını bilirsiniz psikolojiyi aşkı ve dramı ayrı ayrı anlatan bir çok güzel film var ama hepsinin tek bir yerde bu kadar ustaca birleştirilmesi gerçekten filme mükemmellik kaymış filmimiz bu duyguları kusursuz bir şekilde ele almış. Kaybedenler kulübü deyince aklınıza hayat gelir gibi geliyor bana bir şeyleri kazanma yolunda çıktığımız bu yolda çoğu zaman kaybederiz çoğu zaman da değil aslında hep kaybederiz çünkü iyi bir şeyi elde etmek için ona vakit harcamamız gerekir belki ona vakit harcarken hayatımızın en güzel anını kaybediyoruz. Filmde çoğu insanda olan bir hastalık anlatılıyor "Yalnızlık" kimine göre bu bir hastalık olmayabilir ama bilmenizi isterim ki en ağır hastalık kadar mahvedebiliyor insanı. Filmde bir replik vardı intihar etmek üzere olan bir eleman kararından dönmüştü" yalnızlıkla o kadar güzel dalga geçiyordunuz ki bu beni tekrar hayata bağladı" böyle bir şeydi sanırım.

Kaybedenler Kulübü izleFilm büyük ölçüde psikolojik ve bol miktarda belden aşağı muhabbet bulunuyor aşka farklı bir yönden bakıyor elemanlarımız. Kaybedenler Kulübü full izle benim fikrimce sinema dünyasına ilgi duyan herkes içten içe felsefeye de ilgi duyar yani ben duyuyorum en azından. Filmin felsefe sevenler için bir baş yapıt ölçüsünde ayarda olduğunu düşünüyorum ve bu tarz filmlerin mihenk taşı. Bir söz vardı sanırım "bir insanı kaybetmekten korkarak seversek kaybederiz" tam olarak böyle değildi ama çıkan anlam buydu yani demek istiyorum ki. Bırakın onlar sizi kaybetsin ya da ne yaparsınız yapın bana ne. Neyse filmin konusuna geçelim 2 tane elemanımız var Kaan ve Mete, Kaan 30'lu yaşlarda pek popüler olmayan kitapları basan bir yayın evinin sahibi işleri pek yolunda gitmiyor para sıkıntısı çekselerde para uğruna kimsenin köpeği olmuyorlar.

Kaybedenler Kulübü izle

Mete ise zengin sayılan Kadıköy'de bar işleten ve çok sıkı bir plak koleksiyoncusu ikiside kadın düşkünü ve nerede akşam orada sabah tarzında takılan elemanlar. Kaybedenler Kulübü 2015 bu ikili sadece zevk için hiç bir maddi kazanç gözetmeden bir radyo programı yapmaya başlarlar "Kaybedenler Kulübü" adında. Yaptıkları programın içeriği ise sanki 90lı yılların sonunda bir yerde oturup baş başa sohbet ediyorlarmış gibi bütün konular açıkca konuşulduğundan Rtük'ten ceza alırlar ama pek takmazlar. Yaptıkları sohbet o kadar içten ve samimidir ki önceden anca 20 kişinin dinlediği bu program gittikçe şöhretlenmektedir. Filmimizin konusu genel olarak böyle, oyuncu kadrosundan bahsedelim biraz, baş rollerde Nejat İşler , Yiğit Özşener , Rıza Kocaoğlu , Ahu Türkpençe ve Serra Yılmaz bulunuyor. Filmin yönetmenliğini Tolga Örnek üstlenmiş senaryoda ise kendisine Mehmet Ada Öztekin eşlik etmiş. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.
Tek Parça TUBE (1080p) Tek Parça OK.RU Tek Parça OPEN Fragman


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Kaybedenler Kulübü izle


Kaybedenler Kulübü, dram, komedi ve romantizm türünde olan 2011 yılı yapımı bir Türk filmi. Türk sinemasını bilirsiniz psikolojiyi aşkı ve dramı ayrı ayrı anlatan bir çok güzel film var ama hepsinin tek bir yerde bu kadar ustaca birleştirilmesi gerçekten filme mükemmellik kaymış filmimiz bu duyguları kusursuz bir şekilde ele almış. Kaybedenler kulübü deyince aklınıza hayat gelir gibi geliyor bana bir şeyleri kazanma yolunda çıktığımız bu yolda çoğu zaman kaybederiz çoğu zaman da değil aslında hep kaybederiz çünkü iyi bir şeyi elde etmek için ona vakit harcamamız gerekir belki ona vakit harcarken hayatımızın en güzel anını kaybediyoruz. Filmde çoğu insanda olan bir hastalık anlatılıyor “Yalnızlık” kimine göre bu bir hastalık olmayabilir ama bilmenizi isterim ki en ağır hastalık kadar mahvedebiliyor insanı. Filmde bir replik vardı intihar etmek üzere olan bir eleman kararından dönmüştü” yalnızlıkla o kadar güzel dalga geçiyordunuz ki bu beni tekrar hayata bağladı” böyle bir şeydi sanırım.

Kaybedenler Kulübü Full HD izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Kaybedenler Kulübü Yerli Filmi izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka