Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Kibarca Öldürmek Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Kibarca Öldürmek Türkçe Dublaj izle

Her şeyin sonucun da ölüme yol açan kumar oyunu hakkın da ar olan bilgiler hakkın da yer alan konuyu anlatan bir filmi sizler ile paylaşmaktayız. Kibarca Öldürmek full izle şimdi biraz filmin içeriğini geniş bir şekil de anlatacak olursak. Jackie adın da kumar oyunlarının oynandığı yerin sahibi olan bir adam vardır. Bu adam ise kumarhane açtığından beri bir kez de olsa polise yakalanmamış olsa da bu demek olmuyor ki polisler onları hiç yakalayamayacak. Polisler o adamı yakalayacak olsa da o adam her şeyi güzel bir şekil de düşündüğü için oraya gelen polisler oralar da bir şey bulamamış olsa da her ne kadar arayış içine girse de hiç bir kumar delili bulmaz.

Kibarca Öldürmek izle

Çünkü o yerin gizli bir bölmesi var ve o bölgeyi bazen o adam kendisi bile bulamamaktadır. Bu adam poker oyunun da baya bir oyuncu çektiği için alanı biraz daha büyütür. Kibarca Öldürmek türkçe dublaj izle daha sonra da daha çok kişi geldikçe de kendisinin kazandığı para daha çok olmaktadır. Poker oyunu oyuncular tarafından çok seviliyor olsa da bu kişiler artık kendi çapların da ellerin de olan paraların hepsini poker oyununa koyduğu gün gelir. Bu nedenle de her hangi bir ilginç iş olduğu anda ortalığın karışması an meselesidir. Bu poker oyunun da yer alan bir kişi elini cebine soktuğu için ve bu durumu da diğer kişiler gördüğü zaman orada hiç iç açıcı işler yer almayacaktır.

Kibarca Öldürmek izle

Çok kötü sonuçlar doğuracak olan bu bölge artık polisler tarafından bulunacak ama o poker de hata yapmış olan o adam artık orada nazik bir şekil de öldürülür. Killing Them Softly izle susturucu ile kafasına bir el ateş edilir. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Filmin yönetmenlik koltuğun da Andrew Dominik gibi birisi yer almaktadır. Filmin oyunculukları ise Brad Pitt , Bill Murray , Ray Liotta , Garret Dillahunt ve Richard Jenkins gibi bir çok ünlüden oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: Gerilim Filmleri, Komedi, Suç Filmleri

Yapım: 2012

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Andrew Dominik

Oyuncular: Brad Pitt , Bill Murray , Ray Liotta , Garret Dillahunt , Richard Jenkins

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?