Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Kış Uykusu 2014 Yerli Filmi izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Kış Uykusu 2014 Yerli Filmi izle

Artık emekliye ayrılmış ve emeklilik günlerini geçirmek üzere Orta Anadolu’nun küçük bir şehrine taşınan ve burada bir otelde çalışmaya başlamış eski bir oyuncu olan Aydın hayatından olduğunca memnundur. Hiç bir şekil de hiç bir kimsenin kendi hayatına karışmasını istemez. Kış Uykusu full izle eğer öyle bir şey olursa da o kişiyi uyarmaktan başka şeyleri de yapacağını gösterir. Aydının eşi ve kardeşi ile sorunlu ilişkisini anlatan filmin çekimlerinin önemli bir kısmı Kapadokya bölgesinde yapıldı. Neyse bu aile artık çok güzel günleri beraber yapıyor olsa da Aydın sadece yaz mevsimin de çalışmaktadır. Çünkü kışta hem iş yok hem de soğuk bu işe katlanmak istememektedir.

Kış Uykusu izle

Kış Uykusu, artık her şeyi garantiye aldığı için bu yaz boyunca ailesi evde olmasına rağmen güzel bir çalışma için de kalmıştır. Daha sonra Aydın artık havalar soğuduğu için işinden ayrılır ve evin de sıcak sobasının karşısın da oturmak için daha vakit gelmese de vakti beklemektedir. Aralığın ortalarında çok şiddetli bir yağmurun ardından gelen bir kar yağışı nedeni ile artık camı açıp kendini sobaya yakın tutup pencereden direk ışığına bakmayı her sene beklemektedir. Bu yüzden de bu sene karı öylesine güzel bir şekil de izlemektedir. O adam daha sonra kimsenin kendisini uyarmasını istemez. Sadece acıktığı zaman ayağa kalkan bu adam bütün kış boyunca açık camdan dışarı bakarken uyumayı tercih etmektedir.

Kış Uykusu izle

Bu nedenle de bütün kışı böyle geçirir ve gelecek hayatı da böylesine güzel geçmektedir. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterlidir diye umuyorum. Kış Uykusu tek parça izle çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Bu nedenle de filmi izlemeyi yarı da bırakacaksınız. Şimdi ise filmin kadrosunda yer alan isimlere bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Nuri Bilge Ceylan gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Haluk Bilginer , Melisa Sözen , Demet Akbağ , Ayberk Pekcan ve Nejat İşler gibi bir çok ünlü aktör isimden oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, IMDB En İyi Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Nuri Bilge Ceylan

Oyuncular: Haluk Bilginer , Melisa Sözen , Demet Akbağ , Ayberk Pekcan , Nejat İşler

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?