Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Kıyamet Günü (2012) HD izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Kıyamet Günü (2012) HD izle

Kıyamet Günü 2012, daha önce gerçek olduğunu söylenen bir hikayeden meydana getirilen bir filmi şu anda sizlere sunmakta bulunuyoruz. Filmin yönetmenliği Juan Antonio Bayona gibi aksiyon seven bir Amerikan tarafından yapılmıştır. Kıyamet Günü izle şimdi ister iseniz filmin içeriğinden şöyle bir bahsedecek olursak. Filmde iki bin dört yılında meydana gelen denizde çekilmeyi gören kişiler ülkeden hemen kaçma telaşı içine girer ve bu yüzden de herkes araçları ile yüksek yerlere çıkmaya çalışmaktadır. Bu kişilerin yüksek yerlere çıkma sebebi ise denizin geri çekilmesi tsunaminin meydana geleceğinin tamamen habercisi olduğu bilgilerinin anons yapıldığını duydular.

Herkes kendisini kurtarmaya çalışmakta olsa da trafik baya bir tıkandığı için artık deniz yavaş yavaş geri hızlı bir şekilde gelmektedir. Bu yüzden de insanlar korku içine girer ve çocuklarını alan kişiler dağların tepe noktalarına çıkmakta olsa da bazı kişiler artık bu gelmiş olan tsunami ile baş başa kalırlar. Bu tsunami içerisinde kalmış olan bir aile akıllı bir iş yapmıştır. Kıyamet Günü full izle o akıllı iş ise hep beraber tatil yerinde bulunan içerisi su dolu olan havuzun içine hep beraber atlarlar ve havuz içerisinde o çok sayıda öldürücü alet bu havuzun üstünden kalıp gitmiş olsa da bu havuz içerisinden istem dışı çıkan anne ve bir tane onun en küçük kızı artık hayat peşine düşmeye başlayacaktır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz.

Kıyamet Günü izle

Bu yüzden de filmi izlemeyi yarıda bırakacaksınız. Şimdi ise filmin oyuncularına bakacak olursak. Filmin oyunculuk kadrosunda Naomi Watts , Ewan McGregor , Geraldine Chaplin , Marta Etura ve Tom Holland gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmi zaten izlediğiniz zaman demek istediğimi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. O zaman da bizlere yorum atmadan geçmeniz imkansız olacaktır. Çünkü böylesine güzel bir filmi sizler ile paylaştığımız için bizlere teşekkürler etmelisiniz diye umuyorum. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Dram, Gerilim Filmleri, IMDB En İyi Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2012

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Juan Antonio Bayona

Oyuncular: Naomi Watts , Ewan McGregor , Geraldine Chaplin , Marta Etura , Tom Holland

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?