Kocan Kadar Konuş 2 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 3 Yorum 3,673 Görüntülenme

Kocan Kadar Konuş 2 izle

(2015)

Yönetmen:

Kıvanç Baruönü

Oyuncular:

Ezgi Mola , Murat Yıldırım , Hümeyra Akbay , Nevra Serezli , Eda Ece
Kocan Kadar Konuş 2 izle filminde bir adam sevgilisine ormanda yemek yedirmek amacıyla ormanda bir piknik masası kurar. Daha sonra sevgilisinin gözlerini oraya bağlayarak getirecektir. Ama kız arkadaşını almaya gitmeden önce bu adam o kızın içkisine ilaç atar. Daha sonra sevgilisinin almaya giden bu adam sevgilisinin oraya getirdiği sırada sevgilisi ilk olarak su içer. Kocan Kadar Konuş 2 full izle daha sonra içkiyi içecek olan bu kadın başka bir kız arkadaşını görür ve onu yanına çağırır. Daha sonra hiç ağzıma sürmedim içkiyi içmek ister misin de ve o kız o içkiyi çer ve o adama aşık olan bu kadın kız arkadaşının yanına kız arkadaşının sevgilisine aşık olduğu açık açık söylediğinde o adam kendisi biraz güler ama işler iyiden iyiye sakata binmeye başlıyordu.Bu adam kendisinin neden böyle bir işe katıldığını düşünse de kimse o adamın böyle bir şey yaptığını bilmediği için o adamın içi rahattır. Ama ta ki doktora giden o kadının içinde bu adamın katmış olduğu ilaç bulununcaya kadar. Ama bu iki kadın bunu öğrendiğinde ikisi de o adamın peşini bırakır ve artık o adam ikisini birden yürütmek yerine hiç bir sevgilisi kalmadan yaşamaya başlamıştır. Kocan Kadar Konuş 2: Diriliş full izle Bakalım o belanın altından nasıl kalkacak hep beraber filmi izleyerek anlayacağız. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır ve filmi anlattıkça filmin tadı kaçtığı için sizlere iyi seyirler diler. Ama son sözleri söylemeden önce filmin kişilerine bakacak olursak.Kocan Kadar Konuş 2 yerli filminin yönetmenlik koltuğunda Kıvanç Baruönü gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Ezgi Mola , Murat Yıldırım , Hümeyra Akbay , Nevra Serezli , Eda Ece gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin vizyona girmesine çok az kadar bir süre kalmış olsa da heyecan git gide artmaya başlamaktadır. Komedi türündeki bu yerli film gerçekten çok iyi bir gelir elde edecektir. Yorum atmadan geçmeyelim. Sizler yorum attıkça bizler büyüyen bir kapasiteye doğru adım atmaktayız. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmaya devam ediniz. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.
Film biraz geç açılabilir.

Kocan Kadar Konuş 2 izle


Kocan Kadar Konuş 2 izle filminde bir adam sevgilisine ormanda yemek yedirmek amacıyla ormanda bir piknik masası kurar. Daha sonra sevgilisinin gözlerini oraya bağlayarak getirecektir. Ama kız arkadaşını almaya gitmeden önce bu adam o kızın içkisine ilaç atar. Daha sonra sevgilisinin almaya giden bu adam sevgilisinin oraya getirdiği sırada sevgilisi ilk olarak su içer. Kocan Kadar Konuş 2 full izle daha sonra içkiyi içecek olan bu kadın başka bir kız arkadaşını görür ve onu yanına çağırır. Daha sonra hiç ağzıma sürmedim içkiyi içmek ister misin de ve o kız o içkiyi çer ve o adama aşık olan bu kadın kız arkadaşının yanına kız arkadaşının sevgilisine aşık olduğu açık açık söylediğinde o adam kendisi biraz güler ama işler iyiden iyiye sakata binmeye başlıyordu.

Kocan Kadar Konuş 2 Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka