Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Kod Adı: U.N.C.L.E. Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Kod Adı: U.N.C.L.E. Türkçe Dublaj izle

Günümüzden elli altmış yıl önce ki yıllar aralığın da yani bin dokuz yüz altmışlı yıllar da geçen ajan hikayesin de Solo ve Kuryakin adlı 2 ajanın aksiyon dolu takip öyküsü anlatılıyor. Kod Adı: U.N.C.L.E. izle şimdi ister iseniz filmi biraz daha geniş bir şekil de anlatalım. CIA ajanı Napoleon Solo ve KGB ajanı İlya Kuryakin, soğuk savaş yıllarının gergin ortamın da nükleer silahlar geliştirerek bütün dünyayı tehdit eden bir suç örgütüne karşı güçlerini birleştirirler. Birleştirmiş oldukları güç karşısın da kimse boyun eğmekten başka bir şey yapamayacak olduğu için o güçlerini birleştirmiş olan kişiler artık kendilerinin de böylesine bir güce var olduklarına halen inanamazlar.

Kod Adı: U.N.C.L.E. izle

Kod Adı: U.N.C.L.E. ilk başta birbirinden çok hoşlanmayan ikilinin örgütün içine sızabilmek için tek şansı araların da olumsuz olan bu küçük tartışmalarının yerine mutlu ve anlaşılabilir bir diyalog kurmalarıdır. Bunların iyi ve hoş dakikalar geçirmesi oldukça önemli işler yaptıktan sonra ortadan kaybolan bir Alman bilim adamının kızı olan Gaby’dir. Gaby adın ki kişiyi aramaya da başlayan bu iki kişi artık bir derdi ikiye çektikleri için de ikisi de suçları birbirlerine atmaktadır. Ama aslın da suç bunların tekin de değil de suç ikisinde. Çünkü anlaşamamış olduklarını fark eden bu kız fırsatı iyi bir şekil de değerlendirir. Daha sonra bu iki arkadaş artık iyi geçinmeye yavaş yavaş başladıkları zaman da o kızı bulurlar.

Kod Adı: U.N.C.L.E. izle

Daha sonra ki kendilerine verilen görevi bir an önce yerine getirmek için de çok değişik işlere atılırlar. Atıldıkları işler karşısın da yine de kimseye boyun eğmezler. Kod Adı: U.N.C.L.E. full izle kendilerine kötü davranan kişileri ise görev icabı gibi görüp öldürmese de cezasını çektirir. Cezasını çeken kişiler ise beddualarını okumaktadır. Filmin yönetmenlik koltuğunda Guy Ritchie gibi bir isim yer almaktadır. Filmin oyunculuklarını paylaşan isimler ise Henry Cavill , Armie Hammer , Alicia Vikander , Elizabeth Debicki ve Luca Calvani gibi bir çok ünlü aktör isim listesinden oluşmaktadır. Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi anlayacağınız için bizden bu kadar. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Komedi, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Guy Ritchie

Oyuncular: Henry Cavill , Armie Hammer , Alicia Vikander , Elizabeth Debicki , Luca Calvani

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?