Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler izle Full HD 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
16 Yorum 157 Görüntülenme

Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler izle Full HD 2016

(2016)

Yönetmen:

Özgür Bakar

Oyuncular:

Ufuk Şen , Süleyman Kabaali , Bengi İdil Uras , Duygu Paracıkoğlu , Sanem İşler Şen
Filmin ismini yazmaya çalışırken aktivitenin Türkçe bir kelime olmadığını öğrendim üç dört kere yazdım hala altı çizili gösteriyor sonra dedim kim takar paneli. Evet yine oldukça cins bir film ile karşınızdayız. Bazılarınız bu eleman niye filmin türünü ismine yazmış diye düşünebilir düşünmeyin film korku ve komedi türünde, bundan da anlaşıldığı gibi filmin ismi baya düşünülmüş. Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler izle yani dalgasına söylüyorum ama insan biraz yaratıcı isim koyar filme umarım sağlam bir filmle karşılaşırız biz millet olarak komedi filmlerini on numara yapıyoruz diyemem çünkü bana göre oldukça kötü filmler ile karşılaşıyoruz, bana tepki gösterecekler olabilir ama bu benim fikrim sadece. Filmlerde daha çok mizah eksiği görüyoruz şakalar oldukça basit ve belden aşağı oluyor benim gibi düşünenlerde çok fazla vardır aranızda.

Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler 2016

Ama nedense çoğu benim beğenmediğim film gişede rekora imza atıyor galiba değişik bir fikir yapısına sahibim ondan mıdır nedir. Filmin ismini okuyanlar yine yabancı bir filmden özenilerek yapıldığını anlamıştır paranormal aktiviteler den özenilerek yapılmış ismi. Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler full izle aslında sinema sektörümüzde komedi ve korkuyu fazla iç içe işleyen film yok hatta aklıma da bir tane bile gelmedi dünya sinemasında var ama. Komedi ve korkunun karışımı oldukça zor bu sektörde çünkü bir insanı hem korkutup hem güldürmek için arada uçurum yaratan espri veya olaylar yapmanız lazım. Mesela ilk önce korku sahnesini adamın iliklerine kadar işleteceksin yani cidden tırsmanız lazım yoksa komedi ve korku yazmayın filmin türüne korku sahneleri yeterince iyi olmazsa duygu değişimi yaşanmaz.

Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler 2016 böyle adam tam korkudan terlerken yapılacak bir espri ile adamın karnına gülmekten ağrı girmesi lazım buda oldukça zor bir durum. Her yazar yazamaz her yönetmende yönetemez bu içerikli filmleri. Bizim korku filmlerini çoğunuz biliyorsunuz benim aram hiç iyi değildir korku filmleri ile yazı yazmaya bile tırsıyorum ama böyle filmden korktuğum değil zaten geceleri 4-5 saat uyuyan bir insanım birde bunları izleyip de geceleri kabusta uykumu bölmeyi feda edemem. Zaten bizim filmlerin yani korku filmlerinin konusu dine dayatılıyor buna oldukça karşıyım ve izleyicilere de sormak isterim niye izliyorsunuz böyle şeyleri varsa yoksa üç harfliler ve dinimizde olduğu söylenen korkunç yaratıklar beyaz perdeye yansıtılıyor bol miktarda iğrençlik katıyorlar.

Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler izle

İçlerine sonra da sana korku filmi yaptım diyorlar neyse bunun üstüne baya eleştiri yaparım ama benim haddime değil ben filmin konusundan bahsedeyim sizlere en iyisi. Elemanlarımız Talip ve Yaşar kendileri hayatları boyunca bir baltaya sap olamamış ve abilerinden aldıkları paraları sürekli boşa harcamış elemanlardır. Artık sabırları tükenen ikilinin karşısına Çiğdem çıkar kendisi bir kostümcüdür ve bir korku filmi çekmek istediğini söyler bundan para kazanacaklarını anlayan ikili filmde oynamayı kabul eder. Ama sette pararel olaylar meydana gelmeye başlar. Film genel olarak böyle, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler izle


Filmin ismini yazmaya çalışırken aktivitenin Türkçe bir kelime olmadığını öğrendim üç dört kere yazdım hala altı çizili gösteriyor sonra dedim kim takar paneli. Evet yine oldukça cins bir film ile karşınızdayız. Bazılarınız bu eleman niye filmin türünü ismine yazmış diye düşünebilir düşünmeyin film korku ve komedi türünde, bundan da anlaşıldığı gibi filmin ismi baya düşünülmüş. Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler izle yani dalgasına söylüyorum ama insan biraz yaratıcı isim koyar filme umarım sağlam bir filmle karşılaşırız biz millet olarak komedi filmlerini on numara yapıyoruz diyemem çünkü bana göre oldukça kötü filmler ile karşılaşıyoruz, bana tepki gösterecekler olabilir ama bu benim fikrim sadece. Filmlerde daha çok mizah eksiği görüyoruz şakalar oldukça basit ve belden aşağı oluyor benim gibi düşünenlerde çok fazla vardır aranızda.

Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler izle Full HD 2016" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (16)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka