Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Kubo ve Sihirli Telleri izle 2016 Animasyon Filmi Full HD

1
( Yüksek Kalite ) Fragman Full HD izle 1Yorum yap


Bir önceki yazımız olan The Founder Full HD izle başlıklı makalemizde The Founder 1080p izle, The Founder 2016 izle ve The Founder 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Kubo ve Sihirli Telleri izle 2016 Animasyon Filmi Full HD

Kubo ve Sihirli Telleri izle

Küçük bir kız çocuğu her şeyi kendi başına öğrenmiştir. Çünkü hayatın da ne anne sevgisi ne de baba şefkati görmemiştir. Bunun sebebi ise annesini bir kere babasını ise hiç görmemiş olmasından kaynaklıdır. Ama kendisi şu an da on bir yaşın da küçük bir genç kızdır. Kubo ve Sihirli Telleri izle bu artık bu yaşlara kadar ise orman da ki edindiği hayvanlar ile birlik de büyümüştür. Ama yine de artık kendisi bu hayvanlar ile büyümek de iken en sevdiği hayvan arkadaşları da her zaman olduğu gibi bu sefer de bazıları ani bir şekil de hayata gözlerini yumduğu için üzgün olmuş olsa da arasın da ki bir bağ sayesin de diğer arkadaşları onu mutlu etmek için her şey yapmaktadır. Ama bir gün ne olursa olur ve evinden çıkıp yemek aramaya yanın da ki iki arkadaşı ile başlar. Yemek yedikten sonra da evine gitmek için yola koyulur. Ama eve vardığı sıra da karşısına bir kadın çıkar.

Kubo ve Sihirli Telleri Full HD izle

O kadın ise evin içerisin de o küçük kızın kendi yatağın da yattığını gören küçük kız ilk baş da ürpermiş olsa da daha sonra o kadının yaralı olduğunu fark eder. Kubo ve Sihirli Telleri full izle ama yine de kendi çabası içerisin de bir şekil de her şeyi elde etmiştir. O kadına kendi göz bebeği gibi bakmak da olan o küçük kız o kadının aç olabileceğini düşünür ve hiç bir şekil de usanmadan o kadın için kilometrelerce aşağı da olan yemek bölgesine gider ve o kadına yemek getirir. Kadın ora da artık o kızı gelmek üzere iken hafif hafif uyanır ve o kızın geliğini gördüğün e yanın da hayvan olduğunu gören bu kadın biraz korksa da hareket edecek hali yoktur. O küçük kız o kadına yemek falan verdiği zaman o kadın artık yavaş yavaş o kız sayesin de enerji topladığının farkına varır. Ama o kızın da iyi bir çocuk olduğunu da orada anlamış olur. Hdfilmdenizi.net filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Kubo ve Sihirli Telleri izle

Tür: 2016 Filmleri, Animasyon, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Travis Knight

Oyuncular: Charlize Theron , Ralph Fiennes , Matthew McConaughey , Rooney Mara , Cary-Hiroyuki Tagawa

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?