Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Lanet Uyanış Full izle 2016 Yerli Korku Filmi

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Lanet Uyanış Full izle 2016 Yerli Korku Filmi

Bir adamın başına gelmek de olan çok değişik olaylar sonrasın da doktora gittiği zaman doktordan hiç bir şekil de bir şey yok lafını aldığı zaman doktora inanmaz ve kendisin de olmak da olan belirtileri sosyal medya üzerin de araştırır ve o andan sonra o adamın durumu daha da kötü hale girecektir. Lanet Uyanış full izle şimdi filmi biraz daha geniş bir şekil de anlatacak olursak. Bir arkadaş grubu korku filmi izler iken bir tanesi dünya da cin diye bir şey yok der ve o andan sonra da o genç artık bu var olduğu söylenmek de olan cinlerin etkisi altına alınır.

Bu durumu o anda fark etmemiş olsa da eve geldiği zaman da bu adam artık yatağına yatar ve çok ama çok farklı şeylerin aklına geldiğini ilk defa bu gece fark eder. Hd film izle daha sonra da artık bir duş alan bu adam tekrar yattığı zaman daha da kötü şeyler düşündüğü için bu adam artık yarısı gün doktora gider. Ama doktor bu olayların hepsinin o izlediği filmden kaynaklı olduğunu söylemiş olsa da işin aslını o adam sosyal medya da okuduğu bir bilgi de anlamış olur. O adam artık ülke de çok kötü olaylar yapmaya başladığı gibi bu durumu bilinç altın da canlandırılmak da olan değişik şekiller sayesin de yapmaktadır.

Ama yine de bu kişiler hiç bir zaman hiç bir yer de hiç bir şekil de olmadığı için bu adamın arkadaşları o adamı televizyon da gördüğü zaman bu durumu o adamın yapma olasılığının yüzde sıfır olduğunu belirtmiş olsa da bu olayları artık o kişiler de filmde ki roller ile aynı olduğunu söylediği zaman olaylar artık çok ama çok farklı bir boyuta taşınır. O adam ise gündüzleri normal bir insan geceleri ise çok değişik bir kötü yaratığa dönüşmektedir. Gündüzleri ise her gün farklı yerler de gecenin yorgunluğunu uyuyarak atmaktadır. Ama bu adam normal hayatın da ise çok sakin bir kişidir. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Lanet Uyanış izle

Tür: 2016 Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Kemal Özdemir

Oyuncular: Mustafa Çulha , İnanç Akbulut , Tuğba Dikmen , Mervan Tuzcuoğlu , Nurseda Ünalacak

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?