Logan izle Türkçe Dublaj Full HD 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
- IMDB Puanı 3 Yorum 609 Görüntülenme

Logan izle Türkçe Dublaj Full HD 2017

(2017)

Yönetmen:

James Mangold

Oyuncular:

Hugh Jackman , Patrick Stewart , Boyd Holbrook , Stephen Merchant , Richard E. Grant
Wolverine 2 benim efsane filmim diyebilirim sizlere. Bu film aksiyon, bilim kurgu ve macera türünde olan bir film. Marvel çizgi roman dünyasını sarsmaya başladığı yıllarda ilk çıkan çizgi romanlardan olan Logan full izle kendisinin iyileşme yeteneği elinden istediği zaman ve bazen vücudundan aşırı sınır durumlarda kontrol edemediği pençeleriydi. Neden se çıktığı ilk yıllardan beri dünya genelinde insanlar adeta kendini buldu bu karakterde gerek ahlaki değerleri ve davranışlarıyla bütün çizgi roman sevenler ona ilgi duydu. X-men serisi ile başlatılan bu büyük hikaye bence en fazla daha önce çıkan bir Wolverine filmi ile kalite tavan yaptı. X men filminde x adındaki elemanın dünya çapındaki özel yetenekli insanları toplama amacı bütün dünyayı bir yandan tehdit ederken bir yandan da koruyordu çünkü özel yeteneğe sahip bu insanlar güçlerini kontrol edemezlerse adeta bir kitle imha silahına dönüşüyorlardı.

The Wolverine 3 izle

The Wolverine 3 izleBu insanları kontrol adına alarak kötü niyetli mutantların elinden kurtarıyorlardı bu kötü mutantlar da en az iyileri kadar güçlüydüler çoğu zaman bir anda büyük bir saldırı yerine sinsi bir saldırıyı tercih ederlerdi. Dünya çapında bir örgüt oluşturmuşlardı çoğu zaman grup halinde hareket ederlerdi. Logan izle bay x iyileri insanlığın yararına çevirerek düzeni sağlamayı hedefliyordu. Daha önce bir çok X men filmi çekildi ama aralarında Wolverine'i anlatan iki tane vardı, ilki X-men başlangıç: Wolverine ikincisi Wolverine'in tek olarak anlatıldığı filmdi şimdi ki filmimizde serinin 2. filmi olma özelliği taşıyor. İlk filmde ne zamanı ne de vakti bilinmeyen bir seçim izliyorduk. Bu elemanımızın yaşadığı ömrün ilerleyişini bambaşka bir yere itiyordu. Elemanımız James Logan yani Wolverine babasını bir süre önce bir saldırı sonucu kaybetmişti sonunun yaklaştığını anlayınca kankası olan Victor Creed ile birlikte kaçmaya karar vermişti.

Wolverine 3 izle

Ardından William Stryker adında bir elemandan teklif gelir bu teklifte özel yeteneğe sahip bu elemanların dünyanın yararına olan X men ekibine katılmalarını teklif eder. Logan hd izle Logan mutantlarla dolu bu ekibe katılmayı başta kabul eder ama yıllar sonra bu ekibi bırakır ve Kanada'ya doğru kendi yoluna gider. Ardından William Stryker adındaki eleman tekrar bunu bulur ve bu sefer Weapon x adındaki bir projeye dahil olmasını teklif eder. Başta kabul etmez ama babasını öldürenlerden almak istediği intikam duygusu doğrultusunda kabul eder. Logan'ın vücuduna Adamantium adında bir metal enjekte edilir bu metal onun kendini iyileştirmesini ve yenilmez olmasını sağlar ardından babasını öldürenlerden intikam almaya çalışmıştı. İlk filmde bu maceranın nasıl başladığını izlemiştik 1. filmimizde ise Logan arkadaşı Jean Grey'in ölümü ardından büyük bir depresyona sürüklenmişti herkesin hayal ettiği güçlere sahipti ama bu çevresine fazla zarar veriyordu oda kimliğinden vazgeçmeye çalışıyordu.

The Wolverine 2 izle

The Wolverine 3 izleYıllar önce bir çatışma ortasında hayatını kurtardığı bir arkadaşı ortaya çıkar. Kendisininden yardım isteyince Japonya'ya gidip onu görmeye gider. Burada kendisine bir fırsat sunulur kendisini ölümsüzlük yetisinden kurtarıp ölümlü bir canlıya çevirmeyi teklif eder ve oda kabul eder. Daha önce Silver Samurai isimli bir düşman edindiğinin farkında değildir bunun yanında Viper adında bir elemanda katılır ve elemanımız Wolverine artık tam mutant yeteneklerine sahip değildir. Aralarında tarihi bir savaş başlar 2. filmde bunları izlemiştik 3. filmde ise önceki filmlerde Baş rolün sahibi Hugh Jackman'ı son kez izleyeceğiz Wolverine hikayesi bu filmde son bulacakken bakalım bizi nasıl bir heyecan bekleyecek. Filmde işlenecek konu genel olarak böyle, oyuncu kadrosuna biraz deyinmek isterim, Baş rollerde Hugh Jackman , Patrick Stewart ve Boyd Holbrook bulunuyor. Filmimizin yönetmenlik koltuğunda James Mangold oturuyor, senaryonun altında ise Michael Green'in imzası var. Filmimiz genel olarak böyle, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.
Tek Part PLUS,Türkçe,1080p Bölüm 1 Bölüm 2 Bölüm 3Wolverine 2 benim efsane filmim diyebilirim sizlere. Bu film aksiyon, bilim kurgu ve macera türünde olan bir film. Marvel çizgi roman dünyasını sarsmaya başladığı yıllarda ilk çıkan çizgi romanlardan olan Logan full izle kendisinin iyileşme yeteneği elinden istediği zaman ve bazen vücudundan aşırı sınır durumlarda kontrol edemediği pençeleriydi. Neden se çıktığı ilk yıllardan beri dünya genelinde insanlar adeta kendini buldu bu karakterde gerek ahlaki değerleri ve davranışlarıyla bütün çizgi roman sevenler ona ilgi duydu. X-men serisi ile başlatılan bu büyük hikaye bence en fazla daha önce çıkan bir Wolverine filmi ile kalite tavan yaptı. X men filminde x adındaki elemanın dünya çapındaki özel yetenekli insanları toplama amacı bütün dünyayı bir yandan tehdit ederken bir yandan da koruyordu çünkü özel yeteneğe sahip bu insanlar güçlerini kontrol edemezlerse adeta bir kitle imha silahına dönüşüyorlardı.

Logan Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Logan izle Türkçe Dublaj Full HD 2017" filmine ait 6 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka