Memleket (2015) Yerli Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4 Yorum 165 Görüntülenme

Memleket (2015) Yerli Filmi izle

(2015)

Yönetmen:

Murat Saraçoğlu

Oyuncular:

Şerif Sezer , Osman Sonant , Mesut Akusta , Hikmet Karagöz , Melike Zeynep Atış
Bir gün köyde olmayan bir çok ihtiyaçlarını karşılayamayan kişiler köyden göç dalgası oluşturmuş olsa da giden kadar da memleketini bırakmak istemeyen kişiler de köyde bu zamana kadar yaşadıkları gibi yaşamayı kafaya koyarlar ve artık o çok sayıda kişi köyde mahsur kalmış gibi bir durum da olmasa da aslın da o gibi bir şey olmaktadır. Bu yüzden de bu köyü terk etmiş olan kişiler geride kalan ailesindeki kişileri ikna edemediği için çok da üzgün olsa da o gidenlerin elinden bir şey gelmese de o kişiler sürekli geride kalan kişileri telefon bağlantısı yaparak aramaya çalışmış olsa da çoğu yerde telefon çekmediği için verimli bir bağlantı kurulamadığı için köylü halkı artık bu durumdan kendisi de sıkılmış olsa da memleketlerini terk etmemeye yeminleri var gibi bir durum içerisine girerler.

Memleket izle

Daha sonra yıllar geçince o köye g eri misafir olarak gelen bir adam köyde kendisini kaybeder. Memleket izle çünkü köy o kadar çok değişmişti ki ailesinin yani kendisinin eski evini bulmak da çok ama çok zorlanmaktadır.Bakalım filmi ilerleyen sahnelerinde ne gibi değişik olaylar ile karşı karşıya kalacağız. Bu gibi bir çok ama bir çok sorulara yanıt bulmak için filmi izlememiz yeterli olacak. Bu sayede de ilmin içeriğini neye dayalı anlamış olacaksınız. Şimdi ise filmin dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerini sizler ile paylaşacak olursak.

Memleket izle

Memleket, Filmin yönetmenlik koltuğunda Murat Saraçoğlu gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Şerif Sezer , Osman Sonant , Mesut Akusta , Hikmet Karagöz , Melike Zeynep Atış gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin vizyona girmesine çok ama çok az kadar bir süre kaldığı için artık yavaş yavaş heyecan artsa da film bizi çok ama çok etkileyen bir tarzdan olacaktır. Filmin içeriğini ve dış kollarındaki isimleri bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Bu yüzden de filmi izlemeyi yarıda bırakma ihtimaliniz vardır. Hdfilmkamyonu.com herkese iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Memleket izle

Memleket 2015, Filmi hakkında soru ve görüşlerinizi bize yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

Memleket Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Memleket (2015) Yerli Filmi izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (4)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka