Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Milyonluk Bebek Full izle Türkçe Dublaj HD

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Milyonluk Bebek Full izle Türkçe Dublaj HD

Frankie Dunn adın da ki kişi yıllardan beri çıkmamış olduğu sahneye geri döner. Çıkmak da olduğu ringler de yaşadığı yıllar boyunca müthiş dövüşçüler yetiştirmiştir. Milyonluk Bebek full izle yetiştirmiş olsa da hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir şart altın da değişik tavırlar sergilemese de eğitim altın da kalmaları her şeyi değiştirir. Öğrencisi olan boksörlere öğrettiği en önemli ders ise kendi hayatı için de temel kabul ettiği, her şeyin üzerin de kendini korumaktır.

Milyonluk Bebek izle

Kendini korumak da olsa da koruma çabaları her zaman boş bir şekil de sonuçlanır. Ama işte bu ser bir gün bozulur. Onu kızından soğutan ve uzak tutan acı deneyimi yüzünden uzun zamandır hiç kimse ile yakın olmamaya çalışmaktadır. Milyonluk Bebek hd izle ama yine de o kişi ile konuşmak isteyen yüzlerce kişi ise çok değişik şartlar altın da kalır. Tek arkadaşı Scrap, onun spor salonuna göz kulak olmakta ve kaba dış görünümünün altında 23 yıldır yakasını bırakmayan bir affedilme beklentisi olduğunu bilmektedir. Ama bu beklenti uzun zamandan beri olmak da olsa da biraz daha uzun zaman alacağa benziyor.

Milyonluk Bebek Full HD izle

Bu kişilerin akıllarına gelen olaylar artık başlarına da gelecek ve bir gün Maggie Fitzgerald spor salonuna gelir. O kişi spor salonun da ilk olarak doğal hareketler sergilese de sonrasın da aklın da ki planı uygulamak için farklı şekillere girer. Ama girdiği bu tavırlar sayesinde ise çok ama çok değişik bir olaylar da meydana gelmiştir. Bakalım o spor salonunda ne gibi değişik şartlar altın da kalmıştır. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Milyonluk Bebek izle

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, IMDB En İyi Filmler, Spor Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2005

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Clint Eastwood

Oyuncular: Hilary Swank , Clint Eastwood , Morgan Freeman , Jay Baruchel , Margo Martindale

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?