Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Moonwalkers izle 2017 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Moonwalkers izle 2017 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD

Kidman hayatının nerdeyse hepsini çizgi roman okuyarak ve polis akademisine girmek için çabalayarak geçmiştir. Hayallerinde her zaman gerçek ve başarılı bir ajan olmak vardır geçmiş dönemlerden beridir. Nihayetinde ajan olma yolunda ilk önce akademeyi kazanır ve kısa bir süre içerisinde de mezun olur. Moonwalkers full izle filminin kahramanı olan Kidman zorlu görevler almak istediğini sürekli olarak amirlerine bildirmektedir. Fakat onun çocuksu yapısından dolayı bazı görevleri yapması her zaman için sakıncalı bulunmuştur. Bu durum için üzülse de onu bekleyen heyecan dolu bir görev vardır. Kidman Amerika’nın en büyük olaylarından birini tek başına inceleyecektir. Bu sadece kendisi için değil aynı zamanda insanlık içinde önemli bir araştırmadır.

Moonwalkers Full izle

Kidman zorlu görevin içeriğini okuduğu andan itibaren eski dönemlerde hayatının olmazsa olmazı olan çizgi romanlar gelir aklına. Çünkü görevi uzaya giden Apollon araştırmasıdır. Moonwalkers izle amerika’da inanılmaz derece bir haber kulaktan kulağa yayılmaktadır. Herkes Apollon gemisinin uzaya gitmediğini bunların bir stüdyo ürünü olduğunu konuşmaktadır. İşte Kidman bunu yerinde ve en doğru şekilde araştırmaya çalışacaktır. Apollon gemisi yıllar önce uzay hakkında birçok bilgiyi Dünya’ya en net şekilde sunmuştur. Fakat son zamanlarda yapılan haberlere göre bu gemi hiçbir zaman uzaya gitmemiş ve üretilmemiştir. Oysa birçok kişi bunun aksini iddia ediyordur.

Moonwalkers izle

Kidman ise bu sorunun cevabı için ilk olarak Stanley Kubrick ile görüşmeye karar verir. Çünkü o dönemde görüntüleri Dünya’ya sunan adam odur. Fakat ona ulaşmak bir zordur. Birde kahramanımız birazcık sakar olunca ulaşmak daha imkânsız bir hale gelmiştir. Oysa bütün soruların cevapları ondandır. Bunun için birileri ile anlaşması gerekecektir. Başarılı ajan olma yolunda hızla ilerleyen Kidman tanıştığı bir rock gurubundan yardım almaya karar verir. Çünkü Standey bir stüdyoya sahiptir ve eğer klip çekileceği haberi ona ulaştırılırsa ortaya çıkması daha kolay olacaktır. Fakat birçok kişi için kolay görünen bu olay kahramanımız için inanılmaz zordur. Moonwalkers 2017 filmi ile kahramanımızın uzay sorularının cevaplarını araması komedi türü ile sunulmaktadır.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, IMDB En İyi Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015 - Fransa

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Antoine Bardou-Jacquet

Oyuncular: Rupert Grint , Ron Perlman , Robert Sheehan , John Flanders , Andrew Blumenthal

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?