Morgan (2016) Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 53 Yorum 112 Görüntülenme

Morgan (2016) Filmi izle

(2016)

Yönetmen:

Luke Scott

Oyuncular:

Kate Mara , Paul Giamatti , Rose Leslie , Boyd Holbrook , Anya Taylor-Joy
Morgan 2016, uzun zamandır evli olan bir çift kendileri artık baş başa kaldıkları sorunları aşmayı öğrendikleri için sıkıntı içine girmezler. Bu çift artık yaşadığı yerden sıkıldığı için ev değiştirme çabasını konu ediyor. Bu kişilerin ev değiştirme sebebi aslında sıkılmış olması falan değildir. Kendi kendilerine sesler duymaları ve karşılarında bir şeylerin hareket ettiğine inanmalarıdır. Morgan full izle bu çift Brooklyn’de bir apartman dairesinde oturan çift zamanında bölgeye uygun fiyatlarından dolayı taşınmıştır. Ama bu uygun fiyat onların da başına bela olur. Çünkü bu ev sahibi kirayı arttırdığı zaman bu çift biraz ödemekte zorluk çektiği için o ev sahibi onlara çık demese de beddua ettiği için o ev sahibinin yavaş yavaş bedduaları tutmaya başlamıştır.

Morgan izle


Bunun sonucunda da o çift artık düşündüğü taşınma işleminde son kararını alırlar ve taşınmak için hazırlıkları yaparlar. Ancak zamanla oturdukları bölgenin değeri artmıştır. Bunun için parayı değil de hayatlarının daha önemli olduğunu düşünen akıllı ve paragöz olmayan bir çifttir. Çift yaşlarının ilerlemesinden dolayı evlerini satıp asansörlü bir apartmana taşınmaya karar verir. Ancak bunun için ömürlerini geçirdikleri evi satmaları gerekmektedir. Evleri sattıkları anda onlara bela olmuş olan o yaratık gibi şeyler yeni aldıkları evde daha çok rahatsız edecek derecede olduğu için kişiler artık sıkılgan bir yapıya girecekler.

Morgan 2016 izle

Bu girdikleri alem de onların yaşları ilerleyen yaşlarda olduğu için o iki kişi korku içine girer. Ama bu korku onların sağlığı açısından çok kötü bir şekilde tehdit etmektedir. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Filmin yönetmenliği Luke Scott gibi bir isme aittir .Filmin oyunculuklarını paylaşan isimler ise Kate Mara , Paul Giamatti , Rose Leslie , Boyd Holbrook ve Anya Taylor-Joy gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin daha bu yıl vizyona girecek olması da çok sayıda filme kafa tutuyor olmasından dolayı iyi bir film olduğunun kanıtıdır. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Morgan izle

Morgan Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Morgan (2016) Filmi izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (53)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka