Mr. Right Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 4 Yorum 31 Görüntülenme

Mr. Right Full izle

(2015)

Yönetmen:

Paco Cabezas

Oyuncular:

Anna Kendrick , Sam Rockwell , Tim Roth , RZA , Anson Mount
Mr. Right , dünyanın en büyük otellerinde bir kadın ve bir adam aynı otelde kalsalar da aynı odada kalmazlar. Bu kadın ile adam otelde değilde daha önceden bir kaç kez konuşmuşlukları olduğunu bildikleri için sürekli birbirlerine ziyarete gelmiş olsalar da o kişiler artık aralarında ki muhabbeti biraz daha koyulaştırmış olsa da aslında artık birbirlerine gelip gitmeye son verirler. Mr. Right izle daha sonra o adam o kadının kapısına gelir ve o kadına ikimiz bir soygun girişiminde bulunacağız der. Karşıda bulunan kadının gülen yüzü sıfırlanır ve hayır der. Daha sonra o kapıya gelen o adam burnuna bir kırmızı palyaço burnuna takılan komik renkli şeyden takar ve o kadına belinden çıkarttığı ucunda susturucu olan bir tane silah çıkartır ve o kadına doğrultur.

Mr. Right izle

O kadın çok korku içine girer. Kadın çok korkmamış gibi davranmış olsa da o kadın aslında çok korku içindedir. Daha sonra o adamı oradan yollamaya çalışan kadın alnının tam ortasına bir mermi yer ve orada hayatını kaybeder. Mr. Right full izle daha sonra o adam bir başka kadını tekrardan her zaman olduğu gibi kendine aşık eder ve o kadından bir akşam yemeği teklifi alan adam o kadını öldürmeyi planlar ama o kadının hazırlamış olduğu sofrayı gördüğünde ilk baş bu sofrayı bitirince daha sonra ise o kadının işini bitirmeyi planlarına sokar. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır.

Mr. Right izle

Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi güzel diye sunduğumuzu düşünerek sıkıcı dakikalar geçireceksiniz. Mr. Right 2016 ama biz çok düşünceli insanlar olduğumuz için filmin tadının kaçmamasını sağlamaktayız. Zaten sizler filmi izlediğiniz zaman demek istediğimizi kat ve kat fazlasıyla anlayacaksınız. ilmin yönetmenlik koltuğunda Paco Cabezas oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Anna Kendrick , Sam Rockwell , Tim Roth , RZA ve Anson Mount gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Mr. Right tek parça izle filmin vizyona girişi ile birlikte çok ama çok sayıda kişi filmi bir kaç izleyecektir diye tahminler yürütmekteyim. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Mr. Right izle

Mr. Right Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Mr. Right Full izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (4)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka