Mr. Robot 2.Sezon Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.8 IMDB Puanı 2 Yorum 40 Görüntülenme

Mr. Robot 2.Sezon Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

Niels Arden Oplev

Oyuncular:

Rami Malek , Christian Slater , Portia Doubleday , Carly Chaikin , Martin Wallström
Evet yine bir dizi ile karşınızdayız, dizimiz Mr. Robot, amerikan yapımı ve dram ve suç yapımında olan bu dizi gerek işlediği konu gerek de senaryodaki kurgular nedeniyle dünya çapında yoğun ilgi görüyor. Mr. Robot 2.Sezon full izle çoğumuz daha ilk sezonu bitiremeden biten dizilerle karşı karşıya kalmışızdır, bu gün size tanıtacağım Mr. Robot dizisinin 2. sezonu. Oldukça kaliteli bir dizi olduğunu söyleyebilirim kurgulama o kadar iyi yapılıyor ki her bölümü bir film gibi hikayeyi en baştan bilmeseniz bile izlediğiniz bir bölümden çok güzel keyif alıyorsunuz. Mr. Robot 2.Sezon izle dizi bir önceki sezona oldukça gösterişli bir giriş yapmıştı, işlediği hackerlik konusu ile yaşadığımız çağın en önemli unsurlarından birini gündeme getirdi. Daha çok gençler olmak üzere çoğu bilgisayar kullanıcısını etkiledi ve onların çok ilgisini çekti.

Mr. Robot 2.Sezon izle

Ana karakterin psikolojisi ve sergilediği üstün oyunculuk, bütün insanların sempatisini topladı desek yanlış bir tanımlama yapmış olmayız. Mr. Robot 2.Sezon kullanılan değişik çekim teknikleri ve görsel efektler diziye oldukça güzel bir hava kattı. Bütün bu unsurları göz önüne aldığımızda bu kadar başarılı olması bizi şaşırtmadı. Bizimde dünya çapında izlenen değişik bir dizimiz olsa ne güzel olur değil mi? ama bizim dizilerimiz farklı konulu olmuyor genellikle ya tek bir saçma konuyu yada birkaç tane saçma konuyu birleştirerek gençleri zehirliyor. Aslında daha önceden çekilmiş ama bir şekilde yayından kaldırılma zorunda bırakılmış çok kaliteli dizilerimizde oldu ama bu bazılarını rahatsız etti ve malesef bu kaliteli yapımları kaybettik.

Mr. Robot 2.Sezon Tüm bölümler izle

Aslında bunlar dünyayı etkileyecek kadar derin senaryolara sahipti ama bizim ülkede olan pazarlama sistemi ile bu dizilerin yanına yaklaşmamız pek mümkün gibi duruyor. Adamlar bir diziye milyonlarca dolar yatırım yapıyor belki, Türkiye'de belki bunun 10'da 1'i kadar yatırım yok. Daha önce Behzat Ç. , Ezel , Leyla ve Mecnun ve Kuzey Güney gibi çok iyi senaryolara sahip dizilerimiz oldu ama hepsi bitti değil mi? hatta bir amerikalı bir yapım şirketi Ezel'in senaryosunu satın almıştı ve yakında amerikan uyarlaması çekilecekti. Neyse sözü fazla uzatmadan senaryoda ne işlediğimizde bakalım. Mr. Robot bu hacker olan elemanımızın lakabı, kendisinin asıl adı ise elliot yanılmıyorsam.

Mr. Robot 2.Sezon izle

Kendisi gündüzleri bir siber güvenlik merkezinde mühendis olarak çalışırken adeta geceleri şekil değiştirerek kanunsuz bir hacker olup çıkıyor karşımıza. Mr. Robot 2.Sezon 1.Bölüm izle dışardaki sürekli dünya çapında sansasyonel eylemler yapan bir hacker grubu Elliot'u aralarına katıp çalıştığı siber güvenlik merkezinden bilgileri sızdırıp hem zengin olma hem de dünya çapında ün yapması fırsatını ona sunuyor. Gün geçtikçe heyecan daha da artıyor. Bakalım yeni sezonda bizi daha neler bekliyor. Dizimizin konusu genel olarak böyle, oyunculara biraz deyinmek isterim, başrollerde Rami Malek , Christian Slater , Portia Doubleday , Carly Chaikin ve Martin Wallström bulunuyor. Dizimizin yönetmenlik koltuğunda Niels Arden Oplev oturuyor. Senaryonun altında ise Sam Esmail'in imzası var. Dizimiz genel olarak böyleydi, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Mr. Robot 2.Sezon izle

Mr. Robot 2.Sezon Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Mr. Robot 2.Sezon Full HD izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (2)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka