Muna (2016) Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
85 Yorum 506 Görüntülenme

Muna (2016) Tek Parça izle

(2016)

Yönetmen:

Serdar Gözelekli

Oyuncular:

Leyla Göksun , Erkan Taşdöğen , Turgay Aydın , Kaan Çakır , Suzan Genç
Muna izle

Filmimiz Muna, Türkiye ve Filistin yapımı dram, gerilim ve savaş türünde olan bir film. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda israil filistini işgal edip gazze şehrinin üstüne binlerce roket yağdırmıştı. Bunun karşısında bütün insanlık sustu sözde barış savunucusu olan dünyanın en büyük ülkeleri sırf kendi çıkarları için binlerce çocuğun ölmesine sesini çıkarmadı. Muna 2016 izle kimi ailesini kaybetti kimi sakat kaldı ve çoğu mülteci olarak ya başka şehirlere yada başka ülkelere göç etti. Oysa ki genç yaşlı her insanın hayalleri ve idealleri vardır değil mi? ama ölüm korkusu bu ya kaçacaksın yada öleceksin. Tek çağreniz bu olduğundan kaçmaktan başka bir şey gelmiyor elinizden. Bazen düşünüyorum kendi kendime insan hayatı bu kadar değersiz mi diye. Sonradan anlıyorum ki bu dünyadaki kapitalist sistem sadece parası olanı koruyor.

Kapitalist israil'in saldırılarını Türkiye'den hiçbir onaylamıyordur benim fikrimce. Savaşta anında bile bir adap vardır çünkü iki dünya savaşında bile devletler birbirlerinin hastahanelerine saldırmamıştır. Muna full izle ama israil bunu bile yaptı komşu devletler birçok kez yardım götürmeye çalıştı ama bunlara da izin verilmedi. Hatta Türkiyenin yolladığı ve içinde tıbbi malzeme ve erzak bulunan mavi marmara gemisine bir baskın düzenledi bunun üzerine 2 ülke neredeyse savaş durumuna geldi birkaç Türk öldü ama ülkeler yine anlaşarak insan hayatını tazminat ve bir kuru özür ile bitirdi. Günümüzde baktığımızda hep kan dökülen ülkeler Müslüman ülkeler dünyadaki sözde gelişmiş ama sadece sömürge peşinde olan bu ülkeler orta doğu'da bulunan yer altı ve yer üstü kaynaklarının peşinde. Öncelikle bir bölgeyi iç savaşla karıştırıp ardından orya özgürlük getireceğini söylerler. Ve sonra ne mi olur biliyor musunuz önce suçsuzlar ardından da çocuklar ölmeye başlar. Savaşın asıl başlatanları ise sıcak koltuklarında oturmaya devam eder. Neyse konu biraz dağıldı filmde Küçük bir çocuğun savaş sırasında oldukça dramatik bir olay yaşaığını izleyeceğiz.

Gelelim filmimizin konusuna. Başına bu talihsiz olay gelen kızımız Muna, kendisi henüz 6 yaşında olan ve ailesiyle birliklte israil'in işgal ettiği filistinde yaşayan bir çocuk. Bir gece ansızın israil askerleri Muna'nın yaşadığı evi basarlar kendisi mutfak dolabına saklanarak askerlerden kurtulur ama korkudan sabaha kadar o dolaptan çıkamaz. Sabah olunca yapa yalnız olduğunu fark eder be sokaklarda ailesini aramaya başlayan Muna'yı Oradaki gönüllü doktorlardan biri olan ELa bulur. Ve ailesini beraber aramaya başlarlar. Filmimizin konusu genel olarak böyle. Oyuncu kadrosuna biraz deyinmek isterim. Baş rollerde, Leyla Göksun , Erkan Taşdöğen ,Turgay Aydın , Kaan Çakır ve Suzan Genç bulunuyor. Yönetmenlik koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Senaryonun altında ise Ayşe Türk'ün imzası var. Filmimiz genel olarak böyle, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Muna izle

Muna 2016, Filmini sitemizden Full HD izle olarak izleyebilirsiniz.

Muna Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Muna (2016) Tek Parça izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (85)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka