Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Nefes Vatan Sağolsun izle 2009 Yerli Film Full HD

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Nefes Vatan Sağolsun izle 2009 Yerli Film Full HD

Yaklaşık olarak iki buçuk kilometre de yani iki bin beş yüz metre yükseklikte ki Karabal Jandarma Karakolunu korumakla görevlendirilen bir yüzbaşı komutasın da ki kırk askerin hikayesidir. Nefes Vatan Sağolsun 2009 filmi şimdi sizlerin anlayacağı bir şekil de anlatmaya başlayacak olursak. Büyük çaplı bir sınır ötesi operasyonun başlamasıyla, telsiz röle istasyonunun bulunduğu Karabal Jandarma Karakolunun önemi daha da artmıştır. Ama askerler hiç bir şekil de korku için de olmadığı gibi bir o kadar da teröre lanet okumaz. Çünkü onlara lanet okur ise Allah tarafından bir şey yapılacağını bilir.

Nefes Vatan Sağolsun izle

Ama bu askerler ölümse ölüm ama o kişileri kendi elleri ile öldürmek isterler. Nefes Vatan Sağolsun full izle çünkü operasyona katılan birliklerin haberleşmesi artık bu röle istasyonu ile sağlanacaktır. Sağlanan açık birlik ordusu sayesinde de o askerler saldırı altın da kalmaz. Güneydoğu da Irak sınırına yakın bir ilçede ki Komando Tugayında görevli Yüzbaşı ve emrin de ki askerler, tipi ve karla mücadele ederek iki gün süren intikalin ardından karakola ulaşırlar. Bu askerler çok yorulmuş oldukları surat ifadelerinden belli olsa da hiç bir şekil de ne araların da ne de komutanlarına yoruldukları hakkın da bilgi vermez.

Nefes Vatan Sağolsun Full HD izle

Karakol da bulunan Jandarma askerleri ile birlikte geçirdikleri günlerde acıyı, sevinci ve hasreti paylaşırlar. Ama paylaştıkları acılar genel de içleri yakar. Son güne kadar karakolu ve telsizi koruma görevlerini yerine getirmek için mücadele ederler. Mücadele eder iken de karakola gelen saldırılar da karakol ağır bir şekil de hasar görmüş olsa da bu askerlerden şehit olan olmuş olsa da askerler kırk kadar olmuş olsa da dağların arasın da ki binlerce teröristi tecrübeli bir şekil de alt üst etmeyi başarırlar. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Nefes Vatan Sağolsun izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, IMDB En İyi Filmler, Savaş Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2009

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Levent Semerci

Oyuncular: Mete Horozoğlu , Birce Akalay , Gökçe Özyol , İlker Kızmaz , Barış Bağcı

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?