Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Not Defteri 2004 HD izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Not Defteri 2004 HD izle

Bundan yıllar önce vizyona giren filmin o çok güzel olan içeriğini anlatmaya geçmeden önce filmin dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerini sizler ile paylaşacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Nick Cassavetes gibi bir Amerikan isim yer almaktadır. Not Defteri 2004 filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Rachel McAdams , Ryan Gosling , Joan Allen , Gena Rowlands ve Kevin Connolly gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin şimdi ise o güzel olan içeriğini anlatacak olursak Filmde bin dokuz yüz kırklı yıllara ait bir not defteri bulan bir tane adam bu defterin büyük babasının babasından kaldığını gördüğünde o kadar eski bir defterin bunca yıl nasıl durduğu düşüncelerini düşünseler de o defter de çok ama çok değişik olaylar yer almaktadır.

Not Defteri izle

Not Defteri full izle bir kızın bu eski yazıyı aldığı dersler sayesinde normal Amerikan diline çevirir ve bu not defterinde yer alan bilgiler çok ama çok önemli olduğu için o kadın ve o not defterinin sahibi ile aralarında kalan bir sır olarak durmaktadır. Bu eski yazıyı Amerikan diline çevirmiş olan bu kadın artık o evde yaşamını sürdürmekte olan bir genç adama aşık olur ve o adam ile bir kaç kez konuşma içerisine giren bu kadın o genç adamın çok ama çok iyi birisi olduğu düşüncesi ile ona sevgilisi olup olmadığı sorup ve hayır cevabını aldığında ben varım ya der.

Not Defteri 2004 izle

O andan sonra o kadın ile o adam sevgili olmuş olsalar da o kadın aslında o not defterinde yer alan bilgileri artık kendine almak istediği için o adam ile bir ilişki içine girmiş olsa da ilerlemiş olan günlerde bu kişi yani kadın o adama aşık olmayı becerecektir. Not Defteri tek parça izle filmin içeriğini ve dış kollarındaki isimleri bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Bu yüzden de filmi izlemeyi yarıda bırakıp böylesine güzel bir filmi elinizin tersi ile itmiş olacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, IMDB En İyi Filmler, Romantik Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2004

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Nick Cassavetes

Oyuncular: Rachel McAdams , Ryan Gosling , Joan Allen , Gena Rowlands , Kevin Connolly

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?