Ölüm Alfabesi 2 izle Kötülüğün Başlangıcı
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
3 Yorum 476 Görüntülenme

Ölüm Alfabesi 2 izle Kötülüğün Başlangıcı

(2016)

Yönetmen:

Mike Flanagan

Oyuncular:

Elizabeth Reaser , Doug Jones , Lin Shaye , Annalise Basso , Sam Anderson

Ölüm Alfabesi 2 izleFilmin yönetmenliği Mike Flanagan gibi başarılı bir korku ustası olan Amerikan isme aittir. Ölüm Alfabesi 2 izle filmin ilk serisinde korku ve aksiyon son derece iyi olduğu için filmin ikinci serisi vizyona çıkartılacağı bilgileri elimize ulaşır ulaşmaz filmi sizlerin görüşüne sunmak için site de paylaşma gereksinimi bulduk. Şimdi ister iseniz şöyle bir filmin içeriğinden bahsedecek olursak. Enteresan bir kız, değişik türde bir masa oyunu olan Quija ile uğraştığı sırada da bir yandan kamera kaydı yapmaktadır. Çünkü çok boş zamanı olduğu için tenisi nasıl oynadığını kendisi sonradan oturur ve izlemeye başlar. Hatalarını fark eder ve onları düzeltmek için de bir kez daha kayıt yapar. Genelde günlerini böyle harcamış olur.

Ölüm Alfabesi 2 Full HD izleÖlüm Alfabesi 2 izle

Ailesi ise bu genç ve güzel olan kızı okutmak istese de ellerinde avuçların da hiç okul masrafları için para olmadığını kızına söylemezler. Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı full izle farklı bir yalan ile kızını kandırırlar. Kızını kandırmakta da haklılar aslında. Kız bu gün son kaydını yapar. Fakat bu kayıt sonunda kız esrarengiz bir şekilde öldürülmüş olarak bulunur. Çünkü kızın kendisini video çekmesi kızı öldüren kişinin de kim olduğunu ortaya dökecektir. Hemen o kızı öldüren kişiyi aramaya başlayan polisler çok bela gördüklerini söyleseler de böylesiyle ilk defa karşı karşıya geldiklerini konuşurlar. Yakın dostları ölümün ardında bulunan gizemli elleri çözmek için bu masayı incelemeye başlarlar. Bu masa her ne kadar incelenmiş olsa da ilk başlar da hiç bir şey bulunacak gibi görünmemektedir. Ama onu işte her ihtimale karşı bakıma götürmek zorundadırlar.

Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı izle

Ancak Quija’nın ruhunun açığa çıkmasının ardından ortaya çıkan vahşet durumunda hayatta kalmak için mücadele etmeleri gerekecektir. Ölüm Alfabesi 2 filmi herkes artık hayatta kalmamak için kendilerine nasihat veren kişileri dinlemese de çoğu kişi kendi canını o yaratıktan korktuğu için kendi kendilerine alırlar. Aldıkları canlar sayesinde yüzlerce kişi artık hayata gözlerini yummuştur. Ama o yaratık da artık yavaş yavaş vahşetin derecesini artırmaya başlamıştır. Bakalım o yaratık ne gibi değişik olaylar ile kendisini ve ölecek olan kişileri baş başa bırakacaktır. Filmi izlediğimiz zaman her şeyi anlamış olacaksınız. Filmin oyunculuk kadrosunda Elizabeth Reaser , Doug Jones , Lin Shaye , Annalise Basso ve Sam Anderson gibi bir çok isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.
Ölüm Alfabesi Tek Part-1 Tek Part-2 Tek Part-3 Tek Part-4


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Ölüm Alfabesi 2 izle

Filmin yönetmenliği Mike Flanagan gibi başarılı bir korku ustası olan Amerikan isme aittir. Ölüm Alfabesi 2 izle filmin ilk serisinde korku ve aksiyon son derece iyi olduğu için filmin ikinci serisi vizyona çıkartılacağı bilgileri elimize ulaşır ulaşmaz filmi sizlerin görüşüne sunmak için site de paylaşma gereksinimi bulduk. Şimdi ister iseniz şöyle bir filmin içeriğinden bahsedecek olursak. Enteresan bir kız, değişik türde bir masa oyunu olan Quija ile uğraştığı sırada da bir yandan kamera kaydı yapmaktadır. Çünkü çok boş zamanı olduğu için tenisi nasıl oynadığını kendisi sonradan oturur ve izlemeye başlar. Hatalarını fark eder ve onları düzeltmek için de bir kez daha kayıt yapar. Genelde günlerini böyle harcamış olur.

Ölüm Alfabesi 2 Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka