Para Tuzağı 2016 Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 307 Yorum 77 Görüntülenme

Para Tuzağı 2016 Tek Parça izle

(2016)

Yönetmen:

Jodie Foster

Oyuncular:

Julia Roberts , George Clooney , Giancarlo Esposito , Jack O'Connell , Dominic West
Bir tane borsa haberlerini canlı yayında sunan kadın vardır. Bu kadın borsa değerlerini bu yüzden çok ama çok iyi bir şekilde bilmektedir. Bu kadın her ne olursa olsun banka da olan olaylardan sorumlu değil de o televizyon kanalın da olan olaylardan tamamen kendisi sorumludur. Para Tuzağı hd izle bu yüzden o kadın bir dolandırıcı ile baş başa kalır. Kadın banka işlerini iyi bilmiş olsa da bir bankacı değildir. Bu yüzden de dolandırıcılar bu olaydan hiç ama hiç bir şüphe çekmezler. Daha sonra o kadın ile baya bir konuşan o dolandırıcı kişiler o kadına banka hesabına para yatırma işlemini bilip bilmediğini sorduklarında o kadın zaten tamamen bir dolandırıcı ile konuştuğunu fark eder ama bu durumu daha çok belli etmez.

Para Tuzağı izle


Çünkü o dolandırıcıları bu kadın kendi uyanıklığı ile oyuna getirecektir. Bu sayede de çok sayıda kişi çok fazla miktarda parasını tek bir kadının açık gözlülüğü ile uyanmış olurlar. Para Tuzağı izle daha sonra o kadın kaç saatten beri o adamların aramış olduğu telefonu kapatmaz ve o adamlar kendilerini bir polis olarak tanıttıkları için o kadın biraz da içten içe gülmektedir. O kadın parayı nereye yatıracağım diye sorar ve o kadın ile polis görünümlü dolandırıcı artık tamamen iyi bir diyalog içine girmiş olurlar. O borsacı kadın artık canlı yayına çıkmak için son saatlerini beklediği için o adamları bir şekilde oyuna getirir ve artık bir kaç saat sonra aramaları gerektiğini söyler.

Para Tuzağı 2016 izle

Para Tuzağı, filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Para Tuzağı tek parça izle bu yüzden de filmi izlemeyi yarıda bırakacaksınız. Filmi izlemeyi bıraktığınızda sinemadan hiç memnun olmadığınızı bir kez daha ortaya koymuş olacaksınız. Filmin şimdi ise dış kollarına bakalım. Filmin yönetmenliği Jodie Foster gibi bir isimde dir. Filmin oyuncuları ise Julia Roberts , George Clooney , Giancarlo Esposito , Jack O'Connell ve Dominic West gibi bir çok ünlüden oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Para Tuzağı izle

Para Tuzağı 2016 Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Para Tuzağı 2016 Tek Parça izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (307)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka