Sitemizde şuan toplam 789 film bulunmaktadır.Perde Ayn-ı Cin izle 2017 Full HD Yerli Korku Filmi

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Perde Ayn-ı Cin izle 2017 Full HD Yerli Korku Filmi

Kübra adın da güzelliği ile tanınmak da olan bir isim kına gecesinde cinlerin saldırısına uğradıktan sonra cinler tarafından bedeni ele geçirilir. Perde Ayn-ı Cin izle bu kız bu cinleri için de hapis etmiş olsa da hiç bir şekil de kendi isteği ile dışarı atamaz. Bu Kübra adın da ki güzel kız cinlerin oyuncağı olmuş olsa da Kübra adın da ki kızın anne babası daha hiç bir şeyi fark etmemiştir. Kıble dere köyün de meydana gelen bu olay ilk olmamıştır. Ama anne baba bu durumu öğrendiği zaman sanki ilk defa oluyormuş gibi korku içine girmiştir. Geçmişte define arama olayları esnasın da esrarengiz bir olay yaşanmıştır.

Perde Ayn-ı Cin izle

Psikolog olan Ebru adın da ki güzel bir doktor Kübra adın da ki kızın eski bir arkadaşıdır. Yaşanan bu olay üzerine Kübra adın da ki arkadaşını tedavi etmek için yola çıkar. Perde Ayn-ı Cin izle full izle ebru, cin çıkarma hocalarından en ünlü olanlardan Cinci Faruk isimli birisiyle tedaviyi gerçekleştirecektir. Bu adamın seans esnasında Kübra gibi güzel bir isme yaptıklarını kayıt altına alıp inceler. Dinsel ve bilimsel çözümler karşı karşıyadır. Bu karşı karşıya kalmış olduğu olay tüm etkileri bir şekil de orta da tutmak da olsa da konular farklıdır. İlk başta her şey yolun da gibi gözükse de geçmişte yaşanmış lanetli olaylar devam etmektedir.

Perde Ayn-ı Cin Full izle

Bu devamlılık ise konularını farksız bir şekil de elde etmek de olsa da bu farklı konular bir şekil de değişmiştir. Değişen olaylar ele alındıkça daha da farklı boyut altına girse de değişkenlik seviyesi de o doktor sayesin de her geçen gün artmaktadır. Cinler kızı bir türlü terk etmemektedir. Bakalım filmin ilerlemek de olan sahnelerin de ne gibi değişik sahneler sizleri bekliyor. Filmin bu yıl etkili bir şekil de izlenmesi olacağını bildiğimiz için filmi ilk olarak kendi sitemiz de paylaştık. Çünkü başka hiç bir site de tam olarak bulunmamaktadır. Neyse sizleri film ile baş başa bırakalım. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi de anlayacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Ediz Günay

Oyuncular: -

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?