Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Pi’nin Yaşamı izle Türkçe Dublaj 2012

0


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimize canı gönülden iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan The Founder Full HD izle başlıklı makalemizde The Founder 1080p izle, The Founder 2016 izle ve The Founder 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Pi’nin Yaşamı izle Türkçe Dublaj 2012

Çok sayı da kişi ülkelerinden ayrılan ve beraberlerin de hayvanat bahçesinde ki hayvanlarını da götüren Pi ve ailesi gemi yolculuğu yaparken fırtınaya yakalanırlar. Pi’nin Yaşamı 2012 Yakalandıkları fırtına karşısın da sessiz bir tavır sergiliyor olsalar da hiç bir şekil de sergiledikleri tavır onlar için iyi olmayacaktır. Bunlar, hayvanlar ve bindikleri gemi batar. Artık o gemi içerisin de yüzme bilen kişiler yüzme bilmeyen kişileri kurtarmak ile uğraşmaktadır. Sandalın hayatta kalmayı başarabilen mürettebatı ise bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan, Richard Parker adın da üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ve Pi adlı on altı yaşın da Hint bir çocuktan oluşmaktadır. Bunlar artık her şeyi oldukları gibi kurtarmak istedikleri için genel de hayvan olduğu için hayvanlar kendilerini kurtarmışlardır.

Pi’nin Yaşamı izle

Ama Pi adın da ki çocuk için her şey o hayvanlar gibi kesin söylenemez. Yüzme biliyor olsa da bu dalgalar onu çok kötü bir şekil de etkilemektedir. Pi’nin Yaşamı full izle kurtuluş yok gibi görünen bu okyanusta zayıf bir sandal da yanın da ki hayvanlarla birlikte hayatta kalma savaşı verir ve keskin zekası ve zooloji bilgisiyle besin zincirine kurban gitmez. Pi bir filikanın içinde denizde iki yüz yirmi yedi gün hayatta kalma mücadelesi verir. Bu mücadelenin sonun da kurtulacak olsa da kendisi bile bu durum altın da nasıl kurtulduğunu hiç ama hiç bir şekil de bilmemektedir.

Pi’nin Yaşamı Full HD izle

Ama bunun ana kurtarıcısı o hayvanlardır. Eğer o hayvanlar biraz zekasını kullanmamış olsaydı şu an da hayat da olmayan bir Pi adın da genç olabilirdi. Ama neyse ki o hayvanlar zekasını kullandı ve gerçekten o çocuğa hiç bir şekil de zarar gelmeden kurtarmayı başardılar. Filmin yönetmenlik koltuğun da Ang Lee gibi bir isim oturmaktadır. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Gérard Depardieu , Irfan Khan , Suraj Sharma , Tabu ve Andrea Di Stefano gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Aksiyon ve Macera türünün ön plan da tutulmuş olduğu filmi kaçırmamanızı öneririm. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Pi'nin Yaşamı izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Dram, IMDB En İyi Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2012

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: Ang Lee

Oyuncular: Gerard Depardieu , Irfan Khan , Suraj Sharma , Tabu , Andrea Di Stefano

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?