Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Pişt Full izle 2015 Yerli Film

2
( HD Kalite ) Tek Parça OK.RU Tek Parça VK Tek Parça OPEN FragmanYorum yap


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Pişt izle

Pişt 2015, Filmi hakkında soru ve görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Pişt Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Ben Hur HD izle başlıklı makalemizde Ben Hur 1080p izle, Ben Hur 2016 izle ve Ben Hur 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Pişt Full izle 2015 Yerli Film

Pişt 2015 depresyon nedeni ile kliniğe yatan 3 genç artık kendilerine dahi ne olduğu bilmediği için çok sıkıntılı günler geçirdiği gibi daha çok sıkıntılı günler o üç genci beklemektedir. Acil tedavi için alternatif yöntemler uygulayan Hidayet Hanım’a emanet edilirler. Pişt full izle hidayet hanım elinden geldiği kadar her şeyi ona iade etse de o üç arksdaş bu iyilikleri görmez. Çünkü o üç arkadaş şu anda ellerin de olan tek şey sıkıntılar ve o sıkıntıları gidermek için çabalarıdır. Hidayet Hanım 3 genci Ada da bir konağa yerleştirir. O konak da ise daha çok musallat olmak için hazır da beklemek de olan yaratıklar o üç arkadaşa bulaşınca o üç arkadaş bir sıkıntıdan kurtulduğu anda diğer kurtulması gereken bir sıkıntı daha çıkar. Bu sıkıntılar karşısın da gündüzleri sıkıntı olmadığı gibi o gece yaşamış oldukları sıkıntılardan bir tanesini bile hatırlamazlar. Amacı, onları geçmiş korkularıyla yüzleştirerek iyileştirmektir. Ama o üç arkadaş artık intihar noktasına kadar gelse de ellerin de onu yapacak bir delil bir kanıt o-yoktur.

Pişt 2015 izle

Yani o musallat olmuş olan yaratıklar onlara hiç bir şekil de görünmese de o yaratıklar o üç arkadaşı çok iyi gördüğü için biraz eğlence amaçlı ilginç hallere sokarlar. Pişt izle bu üç arkadaş ise artık yaşamasa daha iyidir. Çünkü gündüz topladıkları enerji ile geceleri artık aksiyon ve korkunun tavan yaptığını göreceksiniz. Bunun için adadaki köylülerle, gençleri korkutmak üzere türlü olaylar planlarlar. Ancak, bilmedikleri bir şey vardır ki o da konakta gerçekten de bir Peri var ve yaşıyor olmasıdır. Pişt tek parça izle filmi izlediğiniz zaman zaten otomatik olarak her şeyi anlamış olacaksınız. Çünkü film açık ve net bir şekil de anlatılmaya çalışılmış ve çalışmaların da gerçekten de başarıya ulaşılmıştır. Filmin yönetmenlik koltuğunda Can Sarcangibi bir isim yer almaktadır. Filmin oyunculuk kadrosunda ise Tuğçe Kurşunoğlu , Oğuzhan Uğur ve Doğa Konakoğlu gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Bu ünlüler ilk defa bir ara da bir filmde yer almışlardır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Komedi, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 3.6

Yönetmen: Can Sarcan

Oyuncular: Tuğçe Kurşunoğlu , Oğuzhan Uğur , Doğa Konakoğlu

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?