Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Power Rangers izle 2017 Türkçe Dublaj HD

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Power Rangers izle 2017 Türkçe Dublaj HD

Bir adam polis okulundan mezun olduktan sonra atanmak için pek beklemez desek yeridir. Power Rangers 2017 çünkü o genç bu üniversiteyi iki kez okumuş ve ikisinde de başarılı olmuştur. İkinci sefer okuma isteği ise atanmayı fazla beklemeyeceğini düşünmüştür. Gerçekten de öyle olur. Ama aslın da o durumun iki kez okumakla hiç bir alakası yok tamamen şans meselesidir. O adam artık polis işin de çok başarılı bir kişilik olduğu için polis memurları tarafından tebrik edildiği gibi polis amiri de o adam ile özel bir şekil de konuşur.

Power Rangers izle

Ama polis amirinin aklına bu kişinin bu şekil de başarılı olduğu için o adamın bir ajan olup olmadığı sorar ve işte o anda o adam tereddüt için de kalmadan öyle ağır laflar eder ki polis amiri o adamın ajan olmadığını düşünür ve düşünceleri gerçekten de gerçek de olduğu gibidir. Power Rangers full izle o adam polislik işin de etkisiz şartlar altın da tekrarlı bir şekil de devriyelere çıkmak da olsa da devriyeler de çok ama çok sayı da tanıdığı kişiler ile karşı karşıya gelir selam vermeden de geçemez. Ama bu işin bu yönü çok kötüdür. Çünkü gizli polislik görevlerine de atılacağı günler gelecek ve o günler de çok değişik etki altın da kalmasını istemediği için polis amiri o adamı uyarır.

Power Rangers Full HD izle

O adam da bu günden sonra tanıdığı kişileri görse de görmezden gelir ve bu yüzden de artık polis oldu diye bir yerleri kalktı diyen çok sayı da kişi olmuştur. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Ama aslın da film açık ve net bir şekil de hazırlanmış. Filmi izlediğiniz zaman gerçekten de her şeyi anlamış olacaksınız. Filmin yönetmeni olan Dean Israelite gibi bir isim de filminden çok ama çok ümitli bir şekil de beklentiler için de olsa da araları hiç bir şekil de açılmaz. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Dean Israelite

Oyuncular: Dacre Montgomery , Naomi Scott , Becky G. , RJ Cyler , Ludi Lin

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?