Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Prison Break 5. Sezon Full HD izle

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Prison Break 5. Sezon Full HD izle

İki kişi arasında daha önceden aralarında anlaşmazlık olan kişiler düelloya çıkıp biri ölene kadar dövüşür. Prison Break 5. Sezon izle daah sonra ise hiç bir kimse ceza almadan ölen kişiyi taziye mesajlarını almadan gömerler. Micheal adındaki kişi ise kaçma planları yaparken askerlerin eski bir hapishane olan Sona dan dışarı çıkmaya değil tellerin içindeki bir fareyi bile anında fark edip vurduğunu görür. Bu fareyi de aç kaldığı anda hemen derisini soyarak yemeye gider. Scofield gibi güçlü bir kişinin ise kendisi gibi güçlü bir görevi vardır. O görevi ise ağabeyinin oğlu Şirketin elindedir ve ondan Sona gibi büyük bir yerden birini kaçırmasını isterler. Sona dan kaçarlar ve sonrasında 4. sezon başlar.

Prison Break 5. Sezon izle

Bu sezon da ise Scofield gibi bir kişi Sara nın ölmediğini öğrenmesiyle başlar ve 22 bölüm sürer. Bu sezonda Ajan Don Self in oluşturduğu ekip örgütün kara kitabı olarak bilinen Scylla adlı diski ele geçirmeye çalışacaklardır. Bu çalışma sonucunda ise çok sayıda Kişi denediğinde beklediği gibi bir yanıt alamadığı için sonunda ölüm ile baş başa kaldıkları için artık hayatlarını kaybederler. Prison Break 5. Sezon tüm bölümler izle ama ölülerin evinin birin de çok iyi ve sağlam bir disk bulunur. Bu diskte çok özel bilgiler bulunmaktadır. Bu uğurda birçok kişinin yolu kesişecektir. Kesişen yolda ise küçük ve etkisiz savaşlar meydana çıkacaktır.

Prison Break 5. Sezon Full HD izle

Scofield’ın annesi aslında ölmemiştir bu nedenle de çok sayıda kişi o kadını aramaya başlar. Dördüncü sezon da böyle sonlanacaktır. Bakalım dizinin beşinci sezonun da ne gibi kişiler ne gibi roller ile karşımıza çıkacaklar. Tüm bu gibi sorulara yanıt bulmak için diziyi izlemeniz yeterli olacaktır. Çünkü diziyi izlediğiniz zaman demek istediğimi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Dizinin yönetmenliğinde Bobby Roth , Kevin Hooks ve Michael Switzer gibi bir çok isim yer almaktadır. Dizinin rollerini paylaşan isimler ise Wentworth Miller , Robert Knepper , Sarah Wayne Callies , Dominic Purcell ve Amaury Nolasco gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Diziyi izlediğiniz zaman her şeyi anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Prison Break 5. Sezon izle

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri, Yabancı Diziler

Yapım: 2016

Yönetmen: Kevin Hooks, Brad Turner, Nelson Mccormick

Oyuncular: Wentworth Miller , Robert Knepper , Sarah Wayne Callies , Dominic Purcell , Amaury Nolasco

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Prison Break 5. Sezon Full HD izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. oğuz - 4 ay önce demiş ki:

    güzel dizi

  2. fatih kısa - 1 ay önce demiş ki:

    güzel dizi

  3. 123 - 2 hafta önce demiş ki:

    123