Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Profesyonel 1080p izle Türkçe Dublaj 2015

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Profesyonel 1080p izle Türkçe Dublaj 2015

Profesyonel izle

Gizemli ve başarılı bir hırsız olan Alexis Farraday hiç bir yer de kendisinin yapmış olduğu hırsızlıklar sonucun da geri de bir tane bile kendisine ait bir iz bırakmaz. Profesyonel full izle bu nedenle de her hangi bir delil olmadığı sürec hapse de girmediği için hiç bir zaman hiç bir yer de hiç bir kişiye de hırsızlık yaptığını söylemez. Bu nedenle suç işliyor olsa da hapse gidiyor değildir. Daha hiç hapis nasıl bir şey onu da hiç bilmese de gitmek de istememektedir. Son bir elmas soygunu için eski ortağı tarafından ikna edilir. Ancak işin sadece elmaslardan ibaret olmadığını kısa sürede anlar. Elmaslar ön plan da olsa elmaslardan da daha ön plan da yer almak da tek bir şey onu çok etkilemektedir.

Profesyonel izle

Momentum 2015 o şey ise gerçek bir sıkıntısız hayattır. Bir kaç ay sıkıntısız bir hayat yaşamak adına kendi bildiği gibi değil de kendi hayatı gibi sakin ve sessiz bir şekil de hayat geçirmeyi hedefler. Hedeflediği hayat gerçekten aslın da daha iyi olsa da kendisi hiç bir yer de çalışacak kişilik özelliğine sahip olmadığını düşünse de hiç bir şekil de bu durum onu etkilemeyecektir. Ama ne olursa olur ve bu normal sakin hayat serisinden çıkmak zorunda kalır. Çünkü kimin yaptığı belli olmasa da bu adamın en yakın arkadaşlarından bir tanesini bir grup değil de tek bir kişi bıçaklayarak öldürür.

Profesyonel Full HD izle

Bir cinayet, ardından usta bir kiralık katille arasın da başlayan kovalamaca, Alex adında ki kişiyi bu soygunun sakladığı yalanları ortaya çıkarıp onun peşine düşenlerin kimliğini aydınlatmaya yöneltecektir. Yönelen bu planlamalar ise gerçekleştiği zaman daha da sıkıntılı anlara yol açacak olsa da ellerin de bu planları gerçekleştirmekten başka hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman kolay olmayacaktır. Filmin yönetmenlik koltuğunda Stephen S. Campanelli gibi bir isim yer almaktadır. Filmin oyunculuk kadrosunda ise Morgan Freeman , Olga Kurylenko , Vincent Cassel , James Purefoy ve Shea Whigham gibi isimler yer almaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Stephen S. Campanelli

Oyuncular: Morgan Freeman , Olga Kurylenko , Vincent Cassel , James Purefoy , Shea Whigham

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?