Prometheus 2012 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 34 Görüntülenme

Prometheus 2012 Türkçe Dublaj izle

(2012)

Yönetmen:

Ridley Scott

Oyuncular:

Charlize Theron , Michael Fassbender , Guy Pearce , Noomi Rapace , Logan Marshall-Green
Scott adın da ki kişinin bir çok işe tek başına atıldığı için başına büyük büyük olaylar gelmesi doğal olarak normaldir. İnsan ırkının dünya üzerin de ki köklerini araştıran bir ekibin hikayesini anlatıyor. Evrenin en karanlık köşelerine sürüklenen ekibin kökleri ararken buldukları bir çok ilginç bilgiler sayesin de hem aradığı kişileri hem de bir o kadar da sevinecekleri değerli eşyalar ve mallar bulmuş olmalarıdır. Prometheus full izle artık bunların sayesin de dünyanın sonunu getirebilecek bir şey oluyor. Çünkü onlar hiç bir şekil de mürettebattan izin almadan bu işlere atılmışlardır. Bu durum da artık bununla çoğu kişi kendi mücadelesi ile savaşıp, insan ırkını bu bilinmez tehlikeden kurtarmaları gerekiyor.


Prometheus izlePrometheus 2012

Prometheus 2012 bunlar ise kendileri getirdikleri belaları kendileri savaşmadan kazanmak istedikleri için savaş sonun da bir cezaya baş vurulacaklar. Bu mitolojik dünyanın için de bir grup kaşif, Dünya üzerin de ki insanoğlunun kökenine dair bir ipucu keşfediyor. Bu ipucu sayesin de de savaş artık kendini iyiden iyiye his ettirdiği sıralar da artık bu bir kurtuluş yolu olma olasılığı da ön plandadır. Sıkıntıları bu bulmuş oldukları yeni bir ipucu sayesin de toparlamak istemektedirler. Bu ipucu gruptakileri evrenin en karanlık köşelerine heyecanlı bir yolculuk yapmaya zorluyor. Bu zorlama ise onlara hiç bir şekil de canlarından başka bir şey ile tehdit edilmemektedirler. Ancak yolculuğun sonun da insan ırkının geleceğini kurtarmak için korkunç bir savaşa katılmaları gerekiyor.

Prometheus Full HD izlePrometheus 2012 izle

Bu katılacağı savaş ise artık hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir koşul altın da kendi çabalarından başka ellerin de olan başka bir gerekçe yoktur. Bu yüzden de artık insan oğlu ve insan ırkının bu savaş sonrası nesli tükeneceği hakkın da söylentiler çıkmış olsa da artık insan oğlu kendisi ile birlik de olan bir çok kişinin sayesin de bu savaştan kurtulmayı gerçek bir derece de hak edecekler. Filmin yönetmenlik koltuğunda Ridley Scott gibi bir isim oturmaktadır. Filmin oyunculuk kadrosunda ise Charlize Theron , Michael Fassbender , Guy Pearce , Noomi Rapace ve Logan Marshall Green gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosu yer almaktadır. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimize canı gönülden iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Prometheus 2012 Türkçe Dublaj izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka