Rango izle Animasyon Filmi Full HD 2011
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 52 Görüntülenme

Rango izle Animasyon Filmi Full HD 2011

(2011)

Yönetmen:

Gore Verbinski

Oyuncular:

Johnny Depp , Abigail Breslin , Isla Fisher , Timothy Olyphant , Alfred Molina
Rango adın da ki bir hayvan kendini gözü pek ve çok sayı da kişinin kendine itaat ettiğini düşünen, eşkıyaların ve kanunsuzların olduğu, nüfusunu çölün en sahtekar ve üç kağıtçı yaratıklarının oluşturduğu Toprak kasabasın da bulunca ne olduğunu ilk baş da anlamaz. Rango full izle ama sonlardan anlamış olsa da bu yeni gelmiş olduğu yer de hiç bir hayvan onun sözünü dinlememektedir. Bu nedenle de artık o Rango kendi kendine alemlere girmiş olsa da hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir şart altın da kişilere pek emir vermez. Zaten vermiş olsa da onu dinlemedikleri için Rango bu durum da çok üzülen bir kişilik özelliğine giriyor. Pek de cesur olmayan bu kertenkele dikkat çektiğini fark eder.

Rango izleRango 2011 dikkat çekmesi ise çok sayı da kişi ile kafa buluyor olmasıdır. Ama aslın da kafa bulmuyor onun davranış şekli öyledir. Kasabanın uzun süredir beklemek de olduğu umudu olarak sevinçle karşılanan Şerif Rango, yeni rolünü her şeyiyle oynamaya mecbur kalır. Bu kasaba da birden sevilmeye başlayan bu kertenkele artık çok ama çok sevildiği için kişiler ya da hayvanların kendi sözünü yavaş yavaş dinlediğini gördüğün de biraz şaşkın biraz da mutludur. Ta ki kendini aksiyon dolu durumlarda bulup, korkunç karakterlerle karşılaşana kadar.

Rango Full HD izleAma bu kertenkeleler onun sonunu getirecek gibi görünmek de olsa da hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman bu kertenkeleler o iyi ve sevilen kertenkeleye hiç bir şey yapamayacak. Ama Rango da acımasız kertenkele olduğu için kendine itaat etmek de olan hayvanları da uyarır ve o kertenkelelere bir saldırı açar. Rango, eskiden numarasını yaparken şimdi kahraman olmaya başlamıştır. Bunun artık tüm kent de duyulmaya başlamış olması artık onun için iyi olmaktadır. Çünkü çok sayı da kişinin hayatını kurtarmaya devam etmektedir. Bakalım filmin ilerlemiş olan sahnelerin de ne gibi değişik sahneler sizleri beklemek de. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirelr diler.

Rango izle


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimize canı gönülden iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Rango izle Animasyon Filmi Full HD 2011" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka